Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pnaumatiky -zimní


LordEdmund

Recommended Posts

Ahoj Paźouťáci,

budu si muset poŕídit poprvé v životě zimní pneu na Peugeot 307SW a nevim do čeho jít. Výrobce doporućuje kombinaci Dunlopů s Good yearama. Jak je to se zimními, má se také dodrźovat doporučení, nebo je to naprosto jedno a mám koupit 4 stejné ? Máte nějaké odskouśené , kde je dobrej poměr cena výkon?Hlavně ta cena , na těch mejch pár zimních kilometrů:D Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to čeká, předminulý rok jsem na bývalý auto kupoval goodyear ultragrip 7+ a vycházeli na cca 1200Kč/ks a vypadali a chovali se slušně. rozměr jsem měl 185/65 r15 ;) Kupoval jsem je fungl nový, protože jsem měl zadokolku, ale ted asi koupím nějaký 4ks starší s pěkným vzorkem, myslim si,že na předokolku není zapotřebí kupovat fungl nový(kvůli mému fin.rozpočtu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Paźouťáci,

budu si muset poŕídit poprvé v životě zimní pneu na Peugeot 307SW a nevim do čeho jít. Výrobce doporućuje kombinaci Dunlopů s Good yearama. Jak je to se zimními, má se také dodrźovat doporučení, nebo je to naprosto jedno a mám koupit 4 stejné ? Máte nějaké odskouśené , kde je dobrej poměr cena výkon?Hlavně ta cena , na těch mejch pár zimních kilometrů:D Díky.

ked robis len par kilometrov podla mna nemusis riesit dva druhy. kup vsetky rovnake a je to. ja som doteraz vzdy jazdil na vsetkych rovnakych a ziadny problem som nemal iba ze sa mi predne skor zodrali. to mozes vyriesit jednoducho, kazdu sezonu striedaj predne so zadnymi.

Ale ked uz je tu to vlakno mal by som aj ja dotaz k tymto zimnym gumam. ako velmi je je dolezity/ su dovlezite odvodnovacie drazky na tychto pneu? jazne ze auto s nimy asi lepsie drzy v zakrutach a je lepsi prejazd po tych \"snehovych srackach\" ked je odmak, ale asi nebudu az tak dolezite kedze jedny pneumatiky ich maju a ine zasa nie..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já mám 2kusy Dunlop winter sport 3d a 2kusy http://www.zbozi.cz/224643-sava-eskimo-s3-205-55-r16-91-t/?q=Sava%20eskimo%20205/55%20r16&r=zbozi1&catOrder=relevance&forceScreen=productItems&sId=3ikxtu6YwfITPfJNp0Rq&order=cheap kupoval jsem jetou sadu jednu sezonu a zkoušel jsem je prohodit a určitě cena je jiná a sava má dobré zimáky ;)

tak to je můj názor :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice nemám vyzkoušeno, ale Barum Polaris jsem neslyšel moc chválu. Každopádně věřím, že je to mezi sedačkou a volantem a taky stavu pneu, protože třeba 3sezonu už nebudou tak dobrý jako když jsou nový ;) A cenově si myslim, že jsou podobně třeba z minovanýma GY ultragrip 7+ a Dunlop WS 3D nebo M3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, debata o zimních pneumatikách, to je něco pro mě. Nedávno jsem je kupoval na SW. Bohužel, do tohoto vlákna své poznatky nemůžu dát, protože nesouhlasím s jeho založení. Máme tu vlákno o zimních pneu, stačilo je oživit. Věřil jsem, že zasáhne supermoderátor, nestalo se. Tolik můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim mam po doporuceni a sve zkusenosti GY ultragrip 7+ a zatim jsem na nicem lepsim nejezdil /v pomeru ceny a vykonu a km prubehu/.

Cena na netu tento rok v unoru cca 1200 + nejaka posta/kupoval jsem 4ks/ a zatim 100% spokojenost predevsim led a \"zozbredlej snih\"

Mam 195/15 na P406 2,2Hdi coz neni zrovna linej povoz :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim mam po doporuceni a sve zkusenosti GY ultragrip 7+ a zatim jsem na nicem lepsim nejezdil /v pomeru ceny a vykonu a km prubehu/.

Cena na netu tento rok v unoru cca 1200 + nejaka posta/kupoval jsem 4ks/ a zatim 100% spokojenost predevsim led a \"zozbredlej snih\"

Mam 195/15 na P406 2,2Hdi coz neni zrovna linej povoz :D

To se mi líbí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jazdím už 6 rokov na Continental TS810 a nemôžem ich zodrať. Už by som chcel tiež nové, ale meral som vzorku a tá má ešte min 8 mm! Asi začnem chodiť na nich aj v lete. Potom by som si kúpil Continental TS830, ktoré majú ešte lepší záber na snehu a ľade od TS810, alebo už tu spomínané GoodYear Ultragrip 7+, ktoré sú tiež špica.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...