Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Nejake zavazi na prevodovce?


Stepiy88

Nejake zavazi na prevodovce?  

  1. 1. Nejake zavazi na prevodovce?

    • zavazi
      1
    • prevodovka
      1

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Zdravim vas peugeotaci,

doufam ze mi z vas nekdo poradi v patek jsem jel z Plzne a co se mi nestal jedu a najednou mi upadl sroub,byl to sroub ktery drzi nejake zavazi ktere je pridelane na prebodovce a je spojene tahlem k nejakemu plechu a kdyz radim tak se to hybe,nevite nekdo k cemu tam to zavazi je???Jestli tam je nutne ho mit???:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene se spojkou to nema nic spolecneho je to za baterkou je tam lanko nebo co to je od radici paky a to ovlada neco jako plech nebo kus zeleza to se hybe a na tom je tahlo a to je spojene s tim zavazim co mi upadlo a to se hybe stejne jako ten plech....Vubec nevim k cemu to tam je dobre...??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to predpokladam 8 sroub.

A myslim ze mas pruser.

Je to spis plast a slouzi hned jako drzak lanovodu plus zavazi pro lepsi razeni.

Ten sroub se utrhne nejcasteji primo v prevodovce.

Pokud tomu tak bude tak jenom ho opatrne vysroubovat a vymenit.

Pokud bude zlomeny drzak tak musi prijit novy cely drzak.

Lita ti komplet cela kulisa razeni protoze ji nic nedrzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musi tam byt.Drzi temer celou kulisu pohromade a jak bylo napano zabranuje prenaseni vybraci do kulisy.

Sroub jde krasne vysroubovat ve vetsine pripadu(snad dvakrat jsem ho zavrtal a protizavitnikem vysrouboval).Jenom se pohrat.

Maly majzlik nebo dulcik a jde to....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde sezenu takovou zavitovou vlozku a jak to funguje?No ja bych se do toho nepoustel to muj tchan akorat jsem ted nasranej kdyz vim ze by to slo ven.....Jeste jsem premyslel udelat tam vetsi zavit a nechat vyrobit sroub aby na ty jedny strane byl ten vetsi zavit a nahoru to stahnout matickou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...