Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozvody . pls


Richard21

Recommended Posts

Ved to, je ich vela a chcem kupit nieco z tych lepsich a nie daco take ako STARLINE a pod. :D

Uz je tu celkom dobry vyber, takze sa skusim popytat v predajni po BOSCH, GATES, SKF, INA..... ;) Tieto som videl aj v ponuke na internete len mi chybali nejake odporucania.. takze dik :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, zistoval som ceny a chcel by som vediet Vas nazor na cenu 340eur (200eur vraj original rozvody, ktore sa montuju aj priamo pri vyrobe aut + 140 euro praca) za vymenu rozvodov v orig. servise Peugeot-Zvolen ? :myslim

Co poviete na znacku CONTITECH ? (v pripade ze by som to dal robit kamosovi tak mam na vyber tuto znacku alebo SKF) :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:super dik za info. Mirek...... sa mi to zdalo celkom dost 130eur za pracu, ked tak citam tak 50eur sa tu spomina.... beriem ze v orig servise to moze byt aj 2x viac ale skoro 3x:o:bojim a najdrahsie rozvody su za 180eur takze aj tam min. 20 euro zbytocne:grr :mad:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:o no skoda, uz som objednal SKF za 130eur. Ale to je asi tiez v pohode cena a znacka ;) ale aj tak dik- stranku som si ulozil :super

Nevie niekto opisat postup pri vymene rozvodov? bude mi ich sice menit kamarat (mechanik), ale budem assistovat :aut Nejake najdolezitejsie informacie na co davat pozor a pod. (zaistuje sa vackovy hriadel, klukovka - zotrvacnik, cerpadlo sa moze pretocit poloha pri vymena rozvodov nie je dolezita....) :bacha Jak na to P307 som uz prestudoval, ale tak clovek nikdy nevie a nie je nic viac ako skusenosti..... :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

Tak vymenené. Rozvodová sada CONTITECH (Remen contitech, kladky INA) cena 78€, vodne čerpadlo Airtex - cena 28€. Práca 6 hod. z toho som 2 hod riešil odvzdušnenie chladiaceho systemu, nakolko som našiel len odvzdušňovák na kúrenie a motor bol prázdny. Remeň vizeral OK, vodiaca asi OK, napínacia poriadne švitorila a čerpadlo tiež. Na tachometri 142500 - skutočných neviem, kúpil som s 135000. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Aby som nezačínal nové vlákno tak to dávam sem.

Po kúpe auta by som chcel prehodit rozvody ale neviem ktoré by som mal kúpiť. Nechcem tie \"the best\" ale ani tie najlacnejšie. Vedel by mi niekto vybrat nieco rozumné? rovno by tam mohol pozriet aj na filtre a olej :) rád by som to kúpil tu http://eshop.autorozvody.cz/tecdoc/ no ak viete o niečom lepšom...

Druhá vec je montáž, chcel by som si to spraviť sám ale pod dohladom niekoho, kto vie čo a ako a má aj veci na našponovanie remeňa. Som v Kravařích ve slezsku tak ak je niekto ochotný v blýzkom okolí bol by som mu vdačný.

Vin: VF33HNFUC83269795

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj takze si to mozes pozret :

OEM rozvody : 0831 R9

http://ecat.elit.sk/Rozvodova-sada-KIT-BOSCH-1-987-948-202/005JlJFRlBBR0U9QXJ0aWNsZUJyb3dzZXImVFQ9ZnR4JlBhcnREZXRhaWxJRD0xIDk4NyA5NDggMjAy

Je to bez pumpy

Ak tak si to pozri na svojich strankach :)

Edit: OEM aj s pumpov: 16 095 258 80

[upravil dne 30/8/13 11:34 od Miko2609]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...