Jump to content
Richard21

Rozvody . pls

Recommended Posts

doporučte dobrou a levnou rozvovou sadu na 307sw

1,6hdi 80kw 2004. Musím měnit i vodní pumpu

jestly jo tak kde ji sehnat za dobrou cenu

děkuji s pozdravem Richard.:)

kup si origo sadu. neni co spekulovat.

este ti snad niekto cenu poradi... skus clena godzila.01

skus pohladat, je tu toho mrte popisane

http://www.peugeot-club.com/forum/search.php?token=&srchtxt=rozvod&srchfield=subject&srchuname=&f%5B%5D=20&srchfrom=31536000&filter_distinct=yes&searchsubmit=Hled%E1n%ED

[upravil dne 5/9/11 10:43 od Marcel00]

Může mi někdo doporučit sadu na výměnu rozvodů, co všecho se mění a na kolik peněz mě ta sranda vyjde? Mám najeto 195 000km a počítám, že tak za půl roku se do toho pustím.

Díky.

No ak neboli este menene, tak by som necakal ani ten pol rok. Uz tu niekto pisal ako mu prdol rozvodak pri 150 000km a to ho mal menit az pri 240 000km a vsetci sa nasledne zhodli, ze tych 240 000km je fakt uletenych.

No mě čeká po Novém roce výměna taky. Jelikož můj mechoš mi doporučil, že konkrétně ta 1.6 16V je celkem citlivá a i když nemá nájezd, tak by se nejpozději po 10ti letech měla sada vyměnit a navíc se ozývá na volnoběh ten hnusný zvuk vodní pumpy.

Co říkate na výrobce Ruville?

Pokud máš podezření, že pumpa není v pořádku tak neváhej ani chvíli. Jinak v Ruville žádný problém nevidím.

Cena záleží na tvé šikovnosti (myslím vyjednání ceny) , měl by ses celkem v pohodě vejít do 4 tis. i s prací a vodní pumpou.

[upravil dne 29/12/11 19:23 od koblih69]

Může mi někdo doporučit sadu na výměnu rozvodů, co všecho se mění a na kolik peněz mě ta sranda vyjde? Mám najeto 195 000km a počítám, že tak za půl roku se do toho pustím.

Díky.

Komplet rozvodová sada s vodní pumpou a s prací necelých 6000,-Kč.

To nebyl no name servis. Servis Nečas v Zábřehu. Kromě mě tam jezdí i jiní členové clubu a navíc já osobně tam jezdím již 10 let a bez problémů.

Já nejsem jeden z těch co jezdí do servisu podle ceny. To ale neznamená že jsem ochoten dát za servis jakoukoliv částku.

Jup48 nezbývá mi než konstatovat že opravdu si stojíš za svým ale argumenty nemáš žádné. Jinak se nechci hádat přes net. Někdonvznesl dotaz a já jsem odpověděl popravdě.

[upravil dne 30/12/11 23:43 od Laďa]