Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Folie na autě


PavelP123456

Recommended Posts

Mám folie po celím autě kromě předního okna to nesmí být a už jsem měl problém s policií mají už měřák na okna tak jim mužete říkat že to je v normě prostě asik sundám u řidiče a spolujezdce a budu mít klit jen chci upozornit že to je dost drahý a zato to raději sundám pozor bude to zachvilku všude a nic stím neuděláte nebo když máte na pokuty to já nemám tak raději hop dolu s nima ve přepu ... :fnuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na technické mají měřáky na tohle? Poliši se tím vybavili a jdou po autech. Osobně si myslím, že když bude člověk normálně vidět v autě, všímat si toho nebudou :myslim. Dříve moc buzerovat nemohli, protože folie mohly být tmavé a na štítku uvedena legální propustnost a oni bez měřáku nemohou dokázat, že je to nelegální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe musím říct, že tohle schvaluji. Na řidiče by v autě mělo být vidět a to i z boku. Není zrovna moc příjemné, když jedete po hlavní a na vedlejší zastaví auto, které vám má dát přednost a vy nevidíte na řidiče. Nemáte absolutně šanci zjistit, jestli se alespoň dívá vaším směrem nebo ne, jestli o vás vůbec ví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som zásadne proti fóliam. Najmä na zadnom skle. Cez také auto vôbec nie je videť dopredu a nemám prehľad o premávke. Takého truhly a rôzne skrine podľa možnosti hneď predbieham. Jazda za takýmto autom vyžaduje omnoho viacej pozornosti a mne proste nestačí vidieť 15 pred seba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem na to nadával...teď jsem koupil 407sw s černejma foliema na zadku (zadní sedadla, kufr) a tónem na předku (krom čelního)...a tak nějak jsem poznal výhody, když do toho auta neni vidět, toliko dovnitř nepeče slunce a můžeš leccos nechat na sedačkách vevnitř, aniž by to hned každý viděl...prostě z bezpečnostního hlediska krádeží je to fajn...samozřejmě to, že přes auto neni vidět je věc druhá a je to nepříjemné...to souhlas

jinak k tomu mam kartičku s homologací pro provoz na PK, tak doufám, že když mě zastaví cajti, tak to bude v pohodě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wojtech: pekne hloupy argument nemyslis? Muze snad ridic nakladaku nebo dodavky nejak ovlivnit pruhlednost sveho auta???

Osobne jsem pro jeste mnohem tvrdsi postihy a v pripade nehody, by se mel brat velky ohled na to, zda mel ridic nektereho z aut nepovolene folie. Pro stouraly - To ale samozrejme neberu tak, ze je okamzite vinik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám po předchozím majiteli na bočních oknech mírně tmavší fólii. Je tam nějaký atest, dost pochybný. Čelní sklo neuznávám, to je průšvih.

Prošel jsem s tím už dvě technické, ani jednou na to neupozorňovali. Jezdím hodně po ČR, Rakousku, je to v pohodě. Jen bude průšvih ve chvíli, kdy nedám někomu přednost - pak zjistí fólii na oknech a ručení nic nezaplatí.

Rozdíly za dne téměř nepoznám, policie okem asi taky ne, protože zadní jsou mnohem tmavší. Rozdíl je znát v noci, kdy couvám podle zrcátek - musím stahovat okno.

Asi je dám taky pryč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa tiež na niektorých autách fólie páčia a tiež som nad nimi uvažoval. Fólie majú určite aj svoje východy, je to ale bohužiaľ komfort a imidž na úkor bezpečnosti. Ja viem že to nie je žiadna tragédia, ale určite to vodičovi ani ostatným vodičom nijako neprospieva, skôr naopak.

[upravil dne 6/9/11 09:08 od grage]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wojtech: pekne hloupy argument nemyslis? Muze snad ridic nakladaku nebo dodavky nejak ovlivnit pruhlednost sveho auta???

Osobne jsem pro jeste mnohem tvrdsi postihy a v pripade nehody, by se mel brat velky ohled na to, zda mel ridic nektereho z aut nepovolene folie. Pro stouraly - To ale samozrejme neberu tak, ze je okamzite vinik.

Nepovolené jsou leda tak na předních oknech. Na zadním okně, proti kterému předchozí pisatel tak děsně horuje, můžeš mít zatmavení naprosto jaké chceš - takže v tomto ohledu je tato reakce dost mimo mísu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by mě zajímaly ty výhody,když vynecháme to,že ti není vidět do auta.

myslím tím přední LPokna

[upravil dne 6.9.2011 10:58 od John_Ice]

Fólie nemám nakoľko sa mi na sedane nepáči ich mať len na zadných oknách u kombíka je to krajšie.

A tie výhody tých fólií spočívajú v tom že aj keď máš pustenú klímu aj tak ťa cez sklo páli slnko a tá fólia tomu zabraňuje a nemusí biť ani moc tmavá.

Taký jemne tmavší odtieň by som prijal ale len ak by sa mohli fólie aplikovať aj na predné bočné sklá (nepotrebujem aby ma v aute nebolo vidieť).

[upravil dne 6/9/11 23:59 od Judes]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam tiez folie a dost tmave ale len vzadu a vzdy zavidim tym co sa vezu vzadu ked v predu na mna pecie slnko ... vypada to super ked su aj vpredu ale urcite by som to nedaval .. a v SR sa to ani nemoze pokial viem .. a to ze nevidno cezomna je mi fuka .. tak isto ako je majitelom fabii a novych octaviek to ze svietia rovno do oci :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak asi budem dosť spucovaný:aut

Ja som mal zrkadlové fólie na celom aute okrem čelného skla. Výhoda zrkadloviek je, že von vidíte takmer ako bez nich, dnu však nevidieť vôbec a čo je podstatné, perfektne odrážajú slnečné lúče:super

argumenty typu nevidím pred auto predomnou, lebo má fólie je akože o čom.? Nevidím ani pred tirák, autobus, ... Zakážeme aj tie ??? Dodržujte vzdialenosti a nelepte sa mi na riť!

Absolútne mi nevadí, že na nejakého šoféra z boku nevidím. Počkám o sekundu dlhšie, kým sa pohne a je po probléme. To že mne niečo vadí má znamenať, že to nesmie mať nikto? Mne vadia napríklad led diódové zadné svetla, pretože mi to výrazné svetlo v noci \"ťahá oči\". zakážu ich montáž?

Páni stačilo by viacej ohľaduplnosti a nerobili by ste z komára somára!!!

BTW, v predu už zo známych dôvodov zrkadlovky nemám a viem porovnať klímu v aute pred a po:blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...