Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Folie na autě


PavelP123456

Recommended Posts

Zbytočná diskusia, niekomu sa páčia, niekomu nie. Keby som mohol, mám všade zrkadlovky okrem predného. Vynikajúca vec proti slnku. Obmedzujem ostatných? Čím prosím Vás? Cez dodávky a kamióny vidíte?

Škoda riadkov:P

ono to neni kvuli tomu jestli je videt když jedeš za kamionem nebo dodavkou. ale je to kvuli tomu že když dojiždíš ke křižovatce a z prava nebo z leva jede tebou zmineny kamion nebo dodavka tak vidiš do vnitř na řidiče jestli te vidi nebo ne. když tam pojede auto s černyma oknama tak vidiš ho*no ;)

dnes jsem sundal folie z přednich oken a na jaře je sundam z celyho auta protože pul auta vypada jak nedodelany.

seriova 406 ma propustnost 67% z vyroby.

když chtej docilit toho aby šlo na řidiče videt tak proč to nezavedou jak v jinych statech že na předku nesmi byt vubec nic. odpadlo by určite drahy nakupovani meřícich přistroju atd. jsou to jen zbytečně vyhozeny penize.

Ono pane nejde zavést, aby vpředu byla propustnost 100%, jelikož se vyrábějí čelní skla, která mají taky nějakou propustnost a 100% to není. A to je právě ten problém, skla se dělají sériově všude a když bude tady změna, tak musí támhle a tam a už je to milion změn, kvůli jednomu výsledku. Jsme tzv. debilní stát :blicismajlik

[upravil dne 25.2.2012 18:32 od čakom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to čakom: To máš pravdu, to by mohlo být, ale problém je v tom, že třeba některá vozidla už mají folie z výroby ( např. jako já) a co bychom pak dělali? Už je mraky vozidel s foliema z výroby a nevěřím, že by donutili, nás to sundat. Už to s tím vyjelo a tak to taky nechám a v tom je ten problém.

Hlavně je problém ten zeshora, od pánů zákonodárců :bacha:blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

folie z vyroby? to jsem nikdy nevidel. řekl bych že pug nic takovýho nenabizi:myslim

Mám 407, kterou si známý kupoval novou v Peugeotu a poté mi jí prodal. Byl jsem tam s ním, když si jí kupoval a jsou tam od té doby ty fólie. Je na těch foliích i ten znak Peugeot. Jen to bylo za příplatek říkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Trochu to tu oprášim.

Vyzerá že nám na SK svitlo na lepšie časy aj pre tých ktorým sa nepáčili fólie len od \"B\" stĺpiku dozadu, alebo sa zákonodarcovia umúdrili a povolili fólie aj na predných sklách ale čo sa čudujem aj na čelnom. Viac sa dočítate tu.

http://www.tuning.sk/dokument-folie-predne-bocne-okna-celne-sklo-autofolie-cobra-tuning

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som za folie aj na bočných sklách =) napr. číra s UV filtrom alebo jemne stmavená ( môj názor folie som mal na predošlom aute aj v predu na ktorom som mal autonehodu nebyt folie tak mám dorezanú tvár od bočného skla.) neschvaľujem uplne zatmavenie a znemožnenie výhľadu na vodiča. ale folie majú určite aj svoje + aj -

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...