Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Jak naplnit barvu do tiskárny Brother DCP-115C


OK406

Recommended Posts

OKčko, v životě jsem tu tiskárnu neviděl jen vím, že Brother dělá dobrý šicí stroje ;)

Myslím, že nad tím moc špekuluješ prostě se do cartridge vyvrtá díra a doplní náplň díra se pak zalepí třeba kouskem izolepy.

Strejda google pak říká, že se bude asi muset vyresetovat měření hladiny inkoustu- viz google překlad:

Popis:

Prosím, postupujte podle pokynů níže:

1. Otevřete víko skeneru na pravé straně zařízení MFC/DCP ,dokud zámky nezapadnou bezpečně do otevřené pozice.

2.Zatáhněte za háček - pojistku - přidržující inkoustovou patronu směrem k vám a a vyjměte inkoustovou patronu pro barvy zobrazené na LCD displeji tiskárny. Instalujte znovu patronu s jemným tlakem dolů až bezpečně zapadne háček - pojistka. Zatlačte háček na na patronu, aby jste si ověřili, že je bezpečně zapadl nad horní hranou patrony.

3.Po instalaci inkoustových kazet, Nadzdvihněte víko krytu skeneru pro uvolnění zámku, na víko jemně zatlačte a také jemně zatlačte na podpěru víka skeneru aby se víko skeneru sklopilo zpět dolů do uzavřené pozice.

4. Na displeji se ti pak zobrazí otázka Vyměnil si patronu pro tuto barvu(y) \"Ano\",\"Ne\".

Pokud není vybráno \"1 Ano\" pro barvu (barvy), které byly nahrazeny. Vrátí displej znovu patrona (patrony ) je prázdná.

5.Po vašem správném výběru je stroj navržen tak aby sám spustil čištění, jakmile je čištění dokončeno displej se vrátí do režimu Datum/Čas.

Postup je platný pro následující modely:

DCP-110C, DCP-115C, DCP-117C, DCP-120C, DCP-310CN, DCP-315CN, DCP-340CW, FAX-2440C, MFC-210C, MFC-215C, MFC-410CN, MFC-425CN, MFC-620CN, MFC-640CW, MFC-820CW

[upravil dne 4/9/11 21:41 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevidím sebemenší důvod měnit tiskárnu, když jsem sní spolkojený! Scanuje dobře, čtečka taky jde dobře, kopíruje a tiskne taky dobře! Potřebuji jen doplnit náhradný náplň = barvu. Nechci kupovat nové nápně a staré vyhazovat, tak si to chci doplnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oldo, jsou to prostě jen \"kanystříky\" na inkoust, nebývají ani jinak tlakované... takže stačí dovnitř nějak dopravit inkoust a modlit se, že za tu dobu co bylo sucho nezaschnula hlava ( což bych se mimochodem, s ohledem na to jak dlouho to je, dost divil ). V sadě bývá vrtáček, tím se udělá dírka a inkoust se tam vpraví stříkačkou.

[upravil dne 4/9/11 23:20 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sadě vrtáček není, pouze jehla. Jinak nic nezachlo Mirku. Tiskne dobře. Jen se mi nechce kupovat stále ,,kanystříky\". Věřím, že to půjde nějak doplnit. Proto jsem napsal zde na fórum, zdali nemá někdo zkušenost s doplňováním. Jinak nechci tiskárnu měnit či vyhodit, jak napsal LubkO, když je plně funkční. To je hloupost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vetsinou tohle doplnovani stoji za prd, zvlast pokud maji cartridge v sobe cip (to ale nevim, jak je u tohodle modelu tiskarny) je lepsi koupit novou napln, nemusi byt origo, staci levnejsi repasovana

s doplnovanim mam zkusenosti ty, ze se u toho clovek vetsinou zaprasi, i kdyz pracuje opatrne, cartridge vydrzi stejne jen polovinu toho, co by vydrzela uplne nova a celkove je to takovej opruz.

Mimo to teda by v te doplnovaci sade mel byt presny navod jak postupovat. Nekdy neni treba nic vrtat, nektere cartridge maji otvor pro plneni prelepen samolepkou, kterou staci odlepit, kde, to prave byva napsano v tom navodu k plnici sade ke konkretnimu typu cartridge

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já mám s DCP-115C a jejím nástupcem hodně špatnou zkušenost s neoriginálníma náplněma.

Dával jsem neoriginální náplně a u obou mi zaschly tiskový hlavy tak že jsou už myslím vyhozený.

Na tý 115 jsem tisknul deně faktury a prostě se to nějak zaneslo a zaschlo, že to netisklo.

Takže doporučuju dávat pouze originály.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problemom byva ze tieto naplne mozu mat farbivo tak nekvalitne ze upchaju trysky.

neni jednoduchsie kupit uz hotovu repasovanu napln ? v priemere sa to pohybuje okolo 100 kacek/napln......

budes sa s tym babrat a nakoniec som si na 80% isty ze tie fabry ti odrovnaju tlacovu hlavu, resp trysky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U tý plnící sady nemáš návod? Co to je za výrobce (té plnící sady)? Jak už tady kluci psali tak buď se vrtá dírka, nebo odlepí samolepka a pod ní bývají buď jen otvory, nebo \"špuntíky\" je potřeba dodržet doporučení výrobce plnící sady na množství inkoustu k plnění, nejde nafedrovat tiskovou kazetu co to dá, tekla by ti, taktéž je potřeba po plnění dobře utěsnit otvor po plnění (isolepou a pořádně přilepit) pozor také na pracovní plochu a ruce, ikousty jsou \"silné\" a jen tak je neumyješ. Když napíšeš výrobce sady, tak se dá poradit víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Aukro stranky prodejce:

Technická podpora:

Nabízíme pro naše zákazníky technickou podporu na tel: 775283335 nebo na emailu zde (preferuji email) při dotazu nebo problému uvádějte vždy model tiskárny, typ náplní a jednoduše popište problém nebo si napište o radu. Odpovíme Vám v co nejkratším možném termínu.

jinak strejda Google za 0,28s: http://www.tisknulevne.cz/navody/crocodile-brother-rbr900b.pdf

[upravil dne 9/9/11 16:37 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...