Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lvíče P206 2.0HDI


Kuliss9

Recommended Posts

Přidávám své lvíče je to P206 2.0HDI kompletně nově přestříkán nyní potřebuji koupit nové páčky pod volant na ovládání palubního PC a uvažuji zda by nešlo udělat něco s převodovkou motor dle mého zbytečně moc hučí a jde moc rychle do vysokých otáček na ten výkon co to auto má. Další věc kterou bych chtěl je koupě BT OBD plus nějaký levný android tablet a nacpat to tam místo originálního palubního pc jediným problémem je jak to vyřešit s radiem jestli by nějak šlo aby i na tom tabletu se ukazovalo radio jako je to na palubním pc

Modelová řada 206 (T1)

Č. APV/PR 09446 81 1 0106

Datum poč. záruky 22.10.2002

Všeobecné informace

ÚROVEŇ VÝBAVY STUPEŇ XS

39836b4192.jpg 28927a5083.jpg 0ab05872a1.jpg

http://img593.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=kuliskoara.jpg

Vaše názory?

[upravil dne 4/9/11 19:07 od Kuliss9]

[upravil dne 5/9/11 05:05 od Kuliss9]

[upravil dne 5/9/11 12:57 od Kuliss9]

[upravil dne 5/9/11 20:41 od Kuliss9]

[upravil dne 5/9/11 20:45 od Kuliss9]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

zdravim , vypadá pěkně., líbí se mi že neni přeplacanej..kdyby bylo po mém, líbila by se mi tahle barva s černou kombinací tzn kola černý, koncovka + znak černě., jak říkám po mém ale takhle je to taky super jo ještě spz bez podložek .. hodně dobrých pocitů z jízdy a úprav :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim , vypadá pěkně., líbí se mi že neni přeplacanej..kdyby bylo po mém, líbila by se mi tahle barva s černou kombinací tzn kola černý, koncovka + znak černě., jak říkám po mém ale takhle je to taky super jo ještě spz bez podložek .. hodně dobrých pocitů z jízdy a úprav :papa

Jsem stejného názoru. Tvoje kola nejsou ošklivý, ale barva je taková zajímavá, nevšední.

Co interier?

[upravil dne 15/9/11 22:58 od Frozz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakce, no nevím ty lemy už tam jsou sice po bývalém majiteli údajně kvůli větším kolům to dělal, sice jsou s tím jen problémy v zimě to v těchto místech docela pěkně začalo reznout tak jsem se na jaře rozhodl, že to nechám přelakovat a nakonec z toho byl kompletně nový celolak takže auto je teď kompletně nově nastříkané...... Jo jinak jak jste to mysleli přesně s tím znakem, koncovkou a koly? Není někdo grafik, že by to na nějaké z mých fotek ukázal? Jo a k interieru fotku mohu udělat, ale ve vnitřku jsem zatím nic neprováděl, já teď totiž přemýšlím o prodeji a výměně za něco 5dveřového

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Tak další dotaz co myslíte jak by vypadali bílá kola? myslím poklice, protože teď při přezouvání na zimáky jdou mé liťáky stranou a přecházím na plecháče zimní tak přemýšlím o koupit nějakých pěkných poklic. zatím mám dva favority:

http://tuning.autodoplnky.cz/poklice-na-kola/15-palcu/autostyle-narazeci-poklice-na-kola-15-model-rs-t-s21216729

http://tuning.autodoplnky.cz/poklice-na-kola/15-palcu/autostyle-narazeci-poklice-na-kola-15-model-rs-t-s21216725

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Chtěl bych se zeptat zdejších majitelů kam nejlépe nabídnout tuto 206ku aby se co nejrychleji prodala už mám vyhlédnuté nové lvíče, proto chci toto rychle prodat. Prosím poraďte opravdu to spěchá majitel toho lvíčete co chci má více zájemců proto nemůže čekat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...