Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dveřní spínač na osvětlení interieru- kabel?


abio

Recommended Posts

opět zdravím všecki, mám dotaz nebo nejprve sdělím co potřebuji vyřešit, mám v autě UNI alarm, no a z ŘJ alarmu jsem napojený kabel na vnitřní osvětlení aby to snímalo obe dve dveře pokud se otevřou,

Problém je v tom že alarm má funkci že když nechtěně odemknu auto a pokud neotevřu dveře do 30sec. tak se samo opětovně uzamkne ale jelikož mám ten kabel na připojen na vnitřní osvětlení, tak je problém v tom že pokud nechtěně odemknu má původní jednotka funkci že zároveň se rozsvítí vnitřní osvětlení, tím si alarm myslí že někdo otevřel dveře a už se nezamkne, včera jsem byl v marketu a přijdu k autu a auto otevřené, ovladač se mi asi omylem nečeho dotkl v kapsi a už to bylo....

nemáte někdo zkušenost stímto,

co jsem si říkal napojil bych ten kabel přímo na dveřní spínače co jsou v zámkách ale nejradeji byhc drát napojil někde v konektoru uvnitř auta a ne ve dveřích pokud tam někde je drát (což bude) ale neví někdo barvu, číslo drátu, případně která zdířka je to v konektoru

snad to pochopíte z toho románu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to mam chycene v A sloupku pod palubkou :) po otevreni dveri se na vodici objevi 12V, pokud dvere zavru, je tam opet 0, kabel ti bohuzel nereknu, jelikoz si to nepamatuji a také mam jine auto :) ale urco to takle pujde resit a chyt to v tech konektorech ve sloupkach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kabel od dveří jde do původní ŘJ centrálu a s tama jde jiný do osvětlení interieru, přes diodu jsem to tuším už zkouše

bez uspěchu..

ta jednotka totiž spustí osvětlení jen když odemknu ani nemusím otevřít auto...

[upravil dne 4/9/11 18:06 od abio]

[upravil dne 4/9/11 18:08 od abio]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...