Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spolehlivost


vrtulnik76

Recommended Posts

ale do...

kazdy z nas nieco robil na aute, len malokto vyhlasuje ze je to vrak. tak preco iba mizive percento (jednotlivci) sa stazuju? mne pre zmenu klaklo cele turbo pri cca 170.000km, a co? ved je to stare auto

vrtulnik76:

ked sa ti nepaci tak si chod k svojej zboznovanej znacke.

Jo tak podle tebe 4 roky stare auto je stare prumerna doba stari aut v CR je 15 let sory ale aby auto po 170t melo v prdeli turbo je trosku divne nebo aby auto z roku 2006 po najeti 149t melo v prdeli spojku,cepy,dvouhmotu,BSI BSM,vstřiky

Sory ale uz me to nebavi rozebiratm u me jsou to zavady na auto stari 15 let a najeto hodne pres 300t to je cele a tim koncim tuto debatu o nicem na zacatku bylo receno ze Peugeot obsadil ve spolehlivosti 70 misto to je cele co tim melo byt receno ale pokud ti prijde normalni po ctirech letech menit turbo a dalsi veci ok tvoje vec

K tomu Turbu - bratranec má Octavii 1 r.v. 2001 a při 150000 mu odešlo Turbo, rozvody už taky odkroutily své a brzdy byli v takovém stavu že při brždění se z auta stal vibrátor. To ale určitě byla sabotáž od Peugeota že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pracujem v nemeckj automobilke kazdy vie v akej

ako udrzbar a poviem vam jedno nie je jedno ake auto dostanete

auta vyrabaju a skladaju roboti a ludia a tie roboty nastavuju tiez ludia

A ze su ludia rozny to je fakt ,na nocnych sa robi inak ako rano

pracuje tam vela ludi ako externisti,brigadnici ,ktorym je vsetko jedno

a vsetko sa robi vo velkom casovom strese,niektory su tam len chvilu a vidim to kazdy den ako sa vela veci flaka aby sa splnil plan atd

A to neplati len v nasej automobilke ale v kazdej vacsej ,kde sa robi seriovo a velke pocty

Nie je technicky mozne vsetko po ludoch skontrolovat

a poviem vam ludia sa mylia a vela aj robotu flaka

takze treba mat aj naozaj stastie na kus :super:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pracujem v nemeckj automobilke kazdy vie v akej

ako udrzbar a poviem vam jedno nie je jedno ake auto dostanete

auta vyrabaju a skladaju roboti a ludia a tie roboty nastavuju tiez ludia

A ze su ludia rozny to je fakt ,na nocnych sa robi inak ako rano

pracuje tam vela ludi ako externisti,brigadnici ,ktorym je vsetko jedno

a vsetko sa robi vo velkom casovom strese,niektory su tam len chvilu a vidim to kazdy den ako sa vela veci flaka aby sa splnil plan atd

A to neplati len v nasej automobilke ale v kazdej vacsej ,kde sa robi seriovo a velke pocty

Nie je technicky mozne vsetko po ludoch skontrolovat

a poviem vam ludia sa mylia a vela aj robotu flaka

takze treba mat aj naozaj stastie na kus :super:myslim:myslim

[upravil dne 6/9/11 22:12 od staco]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kľudne snívajte o teórii nepodarených kúskov chlapci (aj také sa nájdu, ak kupujete z druhej ruky a v servise tam povymieňajú diely za vylágrované :) )....ja nehovorím, že vš 407 stoja za nič ale ak sa na ne niekto sťažuje, nie je ďaleko od pravdy...bohužiaľ ...:roker prečítajte si môj prvyý príspevok v tomto vlákne, kde hovorím o \"pochybnej náhode\" pri skladaní jedného auta z náhodou nepodarených dielov, ktoré sa vyrábajú kade tade a zvážajú sa do final závodu

[upravil dne 6/9/11 23:11 od fifi]

[upravil dne 6/9/11 23:15 od fifi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..spoľahlivosť pre mňa znamená, že auto ťa nenechá niekde na ceste (kvôli poruche samozrejme). To že sa tam niečo čas od času pokazí mi v dnešnej dobe nepríde nejak mimoriadne. Mňa moje v tomto zatiaľ nesklamalo tak dúfam, že to tak dlho vydrží. Toľko k tejto téme.. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...