Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spolehlivost


vrtulnik76

Recommended Posts

V srpnovém autotipu vyšel článek o testování spolehlivosti aut a dílenskému zpracování podle německého AutoBild (DE) a ASA Peugeot obsadil 73 místo to není moc dobré umístění a já tomu 100% věřím podle vlastních zkušeností.

Jinak mám na prodej 407 SW rychlé jednaní sleva a velká vratil jsem se radši k osvědčenému německému koncernu

Jinak bylo todle na začátku,tak proč se rejpem zas úplně v něčem jiném,že někdo nemění či mění to či ono...ten test se nezmění,ale nebylo zmíněno o jakého peugeota se jedná,nevěřím že to je všeobecné....a jelikož to dělali němci,tak bych si typnul,že vítěz je někde z německa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

typicke promo clanky...

to je tak so vsetkym... najviac sa mi paci ako ludia kupuju pneu podla testov... :D

vrtulnik sa zmylil, peu407 je az na 120 mieste... takze az tak dobre to zas nieje... :roker

http://auto.pravda.sk/poradna/clanok/61-tuev-2011-poruchovost-rastie-rebricky-aut-podla-spolahlivosti/

a zas mozeme debatovat o tom kto sa o auto ako stara, cize z toho sa da sudit ze aky su peugeotaci lajdaci :D

ze s tym vobec na stk liezli ti ludia, potom tuv z toho robi dramu

[upravil dne 6/9/11 14:17 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež prispejem troškou do mlyna. Jazdím ako dôchodca, za 4 roky som na aute spravil 24t km (teraz stav 140t km), kupované ako jazdené. Pôvodný majiteľ menil guľové čapy a ešte nejaké prkotiny. Za ten čas som ja vymenil dve čidlá ABS, tretie práve hlási chybu, spojka vŕzga a piští, každú chvíľu čakám výpoveď, vymenený motorček stierača, displej začal posledný rok černať, predtým ok, vymenené dva plastové kryty na podvozku (nie som si vedomý toho, kedy som ich polámal, po poľných cestách nechodím). Neposlušnosť brzdového a spojkového spínača som asi dočasne vyriešil kontoxom. Asi bude treba výmenu. Klepoce mi opäť ľavý predný čap, takže výmena- V blízkej budúcnosti ma čaká výmena kotúčov, doštičiek a pravdepodobne aj FAPu. Ale to sú povinné výmeny.

Je to veľa, málo na auto so 140t km a 100% starostlivosťou? Každý nech posúdi sám.

[upravil dne 6.9.2011 14:27 od AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč každej říká to jsou povinné výměny?Jasně určitě se někdy musej měnit třeba destičky, čepy či ložiska nebo něco takovéto ale pro mě je povinné výměna to co je dané a to je filtry,rozvody,oleje atd.,ale určitě ne co jsem psal výše...jo jasně opotřebuje se to zničí se to,ale teď záleží kdy...jestli při 10-50-100 tisíc km....a je fakt že u 407 se třeba čepy nepovedly,dále třeba zadní dveře kvetou nebo ty displeje a třeba i ta rolovací střecha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale do...

kazdy z nas nieco robil na aute, len malokto vyhlasuje ze je to vrak. tak preco iba mizive percento (jednotlivci) sa stazuju? mne pre zmenu klaklo cele turbo pri cca 170.000km, a co? ved je to stare auto

vrtulnik76:

ked sa ti nepaci tak si chod k svojej zboznovanej znacke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale do...

kazdy z nas nieco robil na aute, len malokto vyhlasuje ze je to vrak. tak preco iba mizive percento (jednotlivci) sa stazuju? mne pre zmenu klaklo cele turbo pri cca 170.000km, a co? ved je to stare auto

vrtulnik76:

ked sa ti nepaci tak si chod k svojej zboznovanej znacke.

Jo tak podle tebe 4 roky stare auto je stare prumerna doba stari aut v CR je 15 let sory ale aby auto po 170t melo v prdeli turbo je trosku divne nebo aby auto z roku 2006 po najeti 149t melo v prdeli spojku,cepy,dvouhmotu,BSI BSM,vstřiky

Sory ale uz me to nebavi rozebiratm u me jsou to zavady na auto stari 15 let a najeto hodne pres 300t to je cele a tim koncim tuto debatu o nicem na zacatku bylo receno ze Peugeot obsadil ve spolehlivosti 70 misto to je cele co tim melo byt receno ale pokud ti prijde normalni po ctirech letech menit turbo a dalsi veci ok tvoje vec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pěkně se to tu rozjelo...

vrtulnik76: Určitě to normální není a potvrzují to i reakce ostatních, kteří takové problémy nemají a zdá se, že jsi vyjímkou. Prostě jsi narazil na špatný kus, což se při počtu vyrobených kusů a obrovském počtu součástek v nich obsažených prostě stává. Mně také nepřijde normální měnit u rok a půl staré Octavie 2 (mimochodem s motorem, který máš ty v superbu) se 130 tisíci na tachometru celý motor včetně turba... Prostě smůla, no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci vrtulník nie je ďaleko od pravdy ....pracujem u nadzvuk. letectva....a čo to je nepodarený kus?.....definíciu väčšej kokotiny som ešte nepočul.......nadprirodzene nepodarená súprava nepodarkov tvoriacich celok, ktoré neprešli sériovou výrobou alebo výstupnou technickou kontrolou? nebuďte smiešny a nehrajme sa tu na chujov :papa

prosím o slušné chování....děkuji moderátor

[upravil dne 6-9-11 19:39 od Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci vrtulník nie je ďaleko od pravdy ....pracujem u nadzvuk. letectva....a čo to je nepodarený kus?.....definíciu väčšej kokotiny som ešte nepočul.......nadprirodzene nepodarená súprava nepodarkov tvoriacich celok, ktoré neprešli sériovou výrobou alebo výstupnou technickou kontrolou? nebuďte smiešny a nehrajme sa tu na chujov :papa

:D:super:potlesk:papa

a myslim ze tu by to mali locknut:-)

a já myslím že jsou citace předešlých příspěvků zakázány ...... moderátor

[upravil dne 6-9-11 19:40 od Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poněkud se to tady zvrhlo,ale pravda je taková,že když se podíváte na konkurenční fora ostatních automobilů, tak taky řeší spoustu problémů.Dělal jsem 9 let s autama a nemůžu říct ani o jednom,že je tohle povedenej kousek,kterej máš nadosmrti bez servisu,protože servis potřebuje každý auto.Nejsem zastánce Peugeotu,nebo jiné značky,ale tohle auto jsem si vybral,že má svou osobitou duši,což například u koncernových nemůžu říct.Má své problémy,ale to mě čeká i s jinou značkou.Představte si,že máte 1,5 mil a koupíte si Mercedes ML.Po 10 tis. vám spadne okno a nejde nahoru,následně se kousne klima,nejde vypnout.Vnitřky kol máte po patnáci tis. sjeté a výrobce neví co s tím.A je to Mercedes,jednou tak dražší.Mám vám popsat kolik stojí srandovní servis Q7? Tohle jsou žabomyší války.

Prostě spostu věcí na dnešních autech je značně lepší než pred nedávnem,ale taky spoustu věcí je neskutečně složitých a je vidět snaha ušetřit.Technologie na výrobu je čím dál dražší,zaměstnanci chtějí víc,konkurence z asie,cený aut stagnují,nebo klesají a do toho ekologie.Tak kde tedy ušetřit???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fifi: Ale no tak... \"Nepovedeným kusem\" je myšlen výrobek, který se prostě \"nepovedl\". Může to být třeba skrytá vada materiálu nebo nepozornost nebo lajdáctví dělníka na lince... Všechno se přece výstupní kontrolou odhalit nedá. To bychom byli obklopeni jen samými dokonalými a bezvadnými výrobky a tak to přece není. Čím větší množství dílů sestava obsahuje a čím víc se takových sestav vyrobí, tím víc roste i pravděpodobnost chyby. To je prostá statistika a realita. Mira206 to napsal přesně (mimochodem s těmi \"padajícími\" okny měl problém i můj německý vedoucí na nové A6). Každé auto má své \"mouchy\" a nelze obecně říci, že je jedno výrazně lepší nebo horší. :) Ale to už jsme vážně :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík Mike za vysvetlenie, ja som myslel, že 407 sa skladá z jedného dielu :-).....Nepodareným kusom, skôr dielom, sa dá nazvať diel, ktorý sa kazí vo viacerých autách, bohužial v tomto prípade sa kazí viac dielov v každom aute :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...