Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vysoka hladina oleja v servo riadení P307


Guest Martin2422

Recommended Posts

Guest Martin2422

Po chvíli trápenia auta na parkovisku prestal fungovať posilovač riadenia. Vypol som motor, opäť naštartoval (palubný počítač nevyhodil žiadnu chybu) a chvíľu som pojazdil. Zlepšilo sa to ale stále to ide o stupeň tuhšie ako by malo. Pri vypnutom motore som skontroloval hladinu oleja v serve, je ho asi 5 cm nad rysku max, žiadna pena, olej nikde netečie (zatiaľ).

Stretol sa niekto s poruchou riadenia, čo by sa pre prejavila stúpnutím hladiny oleja nad rysku a stuhnutím riadenia? :myslim

Na fóre som nič podobné nenašiel, všade sa píše o odvzdušnení serva (natáčanie riadenia do krajných polôh vyskúšam, snáď tomu viacej neublížim) a spenenom vytečenom oleji. Mne však nič nevytieklo ani nepenilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Martin2422

Takže, servo sa umúdrilo a opäť funguje. Vysoká hladina oleja je tam stále, myslím však že to ničomu nevadí. Olej asi doliali počas poslednej servisnej prehliadky a zabudli mi o tom povedať :). Pre istotu som servo odvzdušnil postupom z knižky \"Ako na to ...\". Budem dúfať že sa to už neobjaví :roll.

Ďakujem za poskytnuté rady a názory ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...