Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 106 tachometr .


fousekkk

Recommended Posts

Dobrý den

Mám problém se svým Pažoutem 106 motor vše parádá ale nevím proč nefunguje mi na palubové desce tachometr - asi tak 50km z 1000km mi funguje . Již jsem vymenil palubní desku celou která byla na 100% funkční ale u mě prostě neukazuje . Prosím poraďte kam se mám podívat co mám udělat aby to fungovalo - nechtěl bych dostávat další pokuty za bylbých pár kilometrů navíc.

Perlička kterou si prý myslím jen já je to že mi připadá že tachometr funguje pouze za vlhka ( po 2km se začne tachometr vypínat a zapínat a pak ručička spadne na 0 )

Vyzkoušeno - výměna palubovky , vyčištěné kontakty k palubovce , zkontrolovány všechny pojistky .

Předem děkuji za rady : co kde zkusit ... Nebo třeba kam to všechno vede a co by mohlo být na výměnu ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to vypadá ? Nebo spíš kde to hledat :D ?

Mě do desky vedou právě pouze kablíky . čekal jsem že tam bude něco jako u staré škodovky 120 :D ale nic :myslim .

Omlouvám se ale je mi 25 a o tomto autě nic moc nevím koupil jsem si ho z důvodu levného přesunu z práce dom ... Škodovku jsem se nikdy nebál rozebrat do šroubků ale z tohoto mam divný pocit ..

post-38024-14109619620245_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jsem to dnes našel vypadá to že je to ozubené kolečko a teď mi to docela do sebe zapadá ... Mát totiž eště jeden problém s tím že mi toto kolo docela hučí i přes výměnu ložisek . Tak to bude asi ono. No auto jde na výměnu oleje a filtrů tak že je na to nechám kouknout !

Jinak Všem mockrát děkuji !!! Kdyby to nadále nešlo tak se ozvu ! S pozdravem Petr Hainz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...