Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot406 2.0HDI


cobraxxx406

Recommended Posts

Zvuky může vydávat spousta věcí. Pro základní identifikaci můžeš shodit řemen, nepotřebuješ na to nic jiného než 15 klíč - odehneš napínák a řemen sundáš. Pokud to utichne souvisí to s řemenem příslušenství. Zmíněná řemenice se dá koupit v náhradě za cca 1300,- ( Swag, Sasic, Corteco... ) a vymění ji bezproblémů v každém servise za max. hodinu práce. Pokud pohledáš tak najdeš hodně témat o tomhle problému. U řemenice se dělá křídou čára přes obě části a pokud se čáry rozjedou je špatná...

PS: Pokud napíšeš tomuto prodejci, tak ti to pošle do druhého dne a při prodeji mimo Aukro ti dá slevu ( neplatí provizi ) která ti pokryje poštu. http://aukro.cz/remenice-2-0-hdi-peugeot-citroen-2-0-jtd-sasic-i1801440671.html

[upravil dne 3/9/11 20:25 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvuky může vydávat spousta věcí. Pro základní identifikaci můžeš shodit řemen, nepotřebuješ na to nic jiného než 15 klíč - odehneš napínák a řemen sundáš. Pokud to utichne souvisí to s řemenem příslušenství. Zmíněná řemenice se dá koupit v náhradě za cca 1300,- ( Swag, Sasic, Corteco... ) a vymění ji bezproblémů v každém servise za max. hodinu práce. Pokud pohledáš tak najdeš hodně témat o tomhle problému. U řemenice se dělá křídou čára přes obě části a pokud se čáry rozjedou je špatná...

PS: Pokud napíšeš tomuto prodejci, tak ti to pošle do druhého dne a při prodeji mimo Aukro ti dá slevu ( neplatí provizi ) která ti pokryje poštu. http://aukro.cz/remenice-2-0-hdi-peugeot-citroen-2-0-jtd-sasic-i1801440671.html

[upravil dne 3/9/11 20:25 od koblih69]

Jde o to že ty zvuky jdou až když přimám plin a je to nepravidelné,,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lépe se to dělá očkovým klíčem, ale i klasika jde. Je dobré sundat box Řídící Jednotky ( 2x M6 ) pak je lepší přístup. Ten napínák se dá zaaretovat ( jsou tam na to otvory ) já používám 3 elektrodu zahnutou na konci do L, ale i bez toho to jde. Pokud se pak s tím pojedeš projet tak to bude hlásit chybu nabíjení, a nepůjde servo, takže pozor. Nicméně projetí asi není nutné, myslím, že se to projevuje i při přidání plynu na stojícím autě ne?

[upravil dne 3/9/11 20:45 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lépe se to dělá očkovým klíčem, ale i klasika jde. Je dobré sundat box Řídící Jednotky ( 2x M6 ) pak je lepší přístup. Ten napínák se dá zaaretovat ( jsou tam na to otvory ) já používám 3 elektrodu zahnutou na konci do L, ale i bez toho to jde. Pokud se pak s tím pojedeš projet tak to bude hlásit chybu nabíjení, a nepůjde servo, takže pozor. Nicméně projetí asi není nutné, myslím, že se to projevuje i při přidání plynu na stojícím autě ne?

[upravil dne 3/9/11 20:45 od koblih69]

JJ přesně tak . stačí přidat a začne to chrastit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Zdravím . Sundal jsem řemen a vše utichlo. Po opětovném nasazení při přidání plynu opět chrastění. Takže? Bude to na 100% ta řemenice? Díky za info

Lépe se to dělá očkovým klíčem, ale i klasika jde. Je dobré sundat box Řídící Jednotky ( 2x M6 ) pak je lepší přístup. Ten napínák se dá zaaretovat ( jsou tam na to otvory ) já používám 3 elektrodu zahnutou na konci do L, ale i bez toho to jde. Pokud se pak s tím pojedeš projet tak to bude hlásit chybu nabíjení, a nepůjde servo, takže pozor. Nicméně projetí asi není nutné, myslím, že se to projevuje i při přidání plynu na stojícím autě ne?

[upravil dne 3/9/11 20:45 od koblih69]

JJ přesně tak . stačí přidat a začne to chrastit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bude to na 100% něco co souvisí s tím řemenem ;) ale opravdu to nejčastěji dělá ta řemenice. Asi jsem to psal někde výš, poznává se to tak, že se udělá křídou čára přes obě části a když se po nastartování rozhodí tak je to jasný ( musí být nasazenej řemen a nejlépe zakroutit volantem, zapnout klimu ... )

[upravil dne 4/9/11 17:21 od koblih69]

post-25417-14109619626294_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Udělal jsem tu čáru a po nastartování A projetí je to rozhozené cca o 1cm. Takže asi nejspíše objednám tu řemenici. Myslíš že to dokážu vyměnit sám? nářadí by bylo.

No bude to na 100% něco co souvisí s tím řemenem ;) ale opravdu to nejčasjtěji dělá ta řemenice. Asi jsem to psal někde výš, poznává se to tak, že se udělá křídou čára přes obě části a když se po nastartování rozhodí tak je to jasný ( musí být nasazenej řemen a nejlépe zakroutit volantem, zapnout klimu ... )

[upravil dne 4/9/11 17:21 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...