Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206-taha doprava


Fredino

Recommended Posts

caute chlapi bol som v servise menili mi stabilizatore a gulove capy a potom mi spravili geometriu,uz predtym mi to tahalo mierne doprava tak som myslel ze ked sa to sicko vymeni tak to prestane,ale opak je pravdou taha to este viac sice mam gumy uz zoslahane ale zacinaju byt este viac zodrate ako predtym a vsimol som si ze ked sa oprem do zakruty tak mi vpravo nieco pukne bol som v servise a ako na just to tam nerobilo vraveli ze to mozno je ulozenie tlmica alebo lozisko tlmica chcem sa spytat ci uz takyto problem nekdo mal..inak ush som objednal nove gumy takze nechcem aby sa hned na zaciatku moc nezodrali vdaka za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak si bol na geometrii, hod sem hodnoty, co namerali. Mas nake velke kola to bude na geo narocnejsie.

Podla dolezitosti

1. rozdiel v zaklone

2. gumy

3 horne ulozenie

4 pribrzdovanie pravej strany

4a praviciarske auto

[upravil dne 3/9/11 15:34 od xmilos]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...zodrate su kraje aj z vnutra aj z vonku... [Edited on 4/9/11 06:46 by Fredino]

To svedčí o dlhodobo podhustených pneumatikách. Pri takýchto neštandatných (podľa obrázka) rozmeroch je problém zistiť vhodný prevádzkový tlak. Všeobecne platí že čím širšia guma tým väčší tlak a pri nízkych profiloch to platí dvojnásob.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je v nich dusik a natlakovane boli na 2,4 ale to je jedno,druhe pneu som skusal respektivne zimne a netahalo to,su tam obute sestnastky 195/45 viem ze je to maximum na to auto ale za tu cenu som ich proste musel mat a navyse boli z pneu ktore vyzerali tak ako vyzerali ze uz boli taketo nacate

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...