Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vada baterie nebo nabíjení ?


KEDARBOBRY

Recommended Posts

Vím, že ten tenký vede do skříňky s pojistkama nad baterkou do konektoru ještě s jedním bílým kabelem ale ten už nevím kam vede... jsou kolem relatka, ale ty asi nebudou k nabíjení nebo buzení chtělo by to schéma toho nabíjení. Už jsem hledal, ale nenašel... Budu ještě dál měřit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem zkusil snad všechno kolem nabíjení a nic jsem nenašel... snad pomůže to schéma, nevím zda jsou tam nějaká relatka nebo spínače, ale kvůli te volnobezce na alt myslím, že by tam něco být mělo, ale kde?

Upraveno uživatelem Brianbakki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak mám něco naměřeno a opravdu jde do toho tenkého drátu k alternátoru kostra a jde tam už od rozvodné skříňky BSM B4. Červený kabel dám na plus od baterky a černý na tenký kabel od bsm do alternátoru ukazuje 10,2 V obráceně ukáže 0,04 V. Zkoušel jsem přes tu žárovku zapojit od plus z baterky do místa kam vede tenký kabel, který jsem odpojil. V tu chvilku při nastartovaném motoru zhasne kontrolka dobíjení, žárovka svítí slabě a Měřák na baterce ukáže 11,5 V, takže stále nenabíjí, ale mělo by kdyz zapojim to buzení takhle natvrdo? Ještě se musím podívat pod palubku na ty další kabely a bsi. 

IMG_20180417_225028.jpg

IMG_20180417_182224.jpg

Upraveno uživatelem Brianbakki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...