Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vada baterie nebo nabíjení ?


KEDARBOBRY

Recommended Posts

Ahoj mě taky 2.2 hdi hází chybu batery charged fault na meraku baterka 11,3 a na altiku mi elektrikář řekl, že tam jde mínus ... vyměnil jsem regulátor a stále stejný problém kam vede drátek od buzení? Šel jsem i po pojistkach u motoru kam vede budici kabel a nic zvláštního jsem nenašel.Je tam nějaký spínač nebo relatko? Kabel jsem prohlédl a je ok nikde se nedotýká mínusu. Prosím o radu ja už si rady nevím... Dik

Upraveno uživatelem Brianbakki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Altík před 20tis km repasovaný, upadla volnobezka, teď jsem vyměnil regulátor i s uhlikama. Na altíku proud je ale nejde do něj plus, tak nenabiji. Může to být třeba i jen pojistkou? V motoru jsem je prohlédl a jsou v pořádku. Ještě jsem nekoukal do palubky jestli něco neprasklo ale to mi nepřijde moc pravděpodobné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do altika ide plus  hrubym kablom  z baterky  alebo startera  ziadna poistka 

ten tenky kablik je budenie  kontrolka  na tom tenkom kabli je plus po otoceni kluca ,je tam 12 volt? ale kabel musi byt odpojeny 

medene kruzky boli v akom stave? ked si vybral ten regulator?

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno je pohodě kroužky v cajku kabely taky. Tlustý vede od baterky přes starter a ten tenký vede z altíku do konektoru v krabičce s pojiskama. S ním je v tom konektoru ještě bílý kabel a ten nevím k čemu je ani kam vede. Ta krabička s pojstkama je nad baterkou, když jsem ji vyndal nic jsem nenašel jen svazky kabelů a silné pojistky zespodu. Žádné známky závady... Co s tím má společného ta BSI jednotka? Nemůže být chyba třeba tam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...