Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klakson


marvels

Recommended Posts

Su tu dnes poprvé a tak všechny zdravím.Mám 607 2.2i Začínám zjišťovat co a jak na autě a mám problém že již dvakrát na sebe auto upozornilo a byl to vcelku trapas:) Začne samo odsebe troubit a samo odsebe přestane,trapas na semaforu:grr Na volantu nic neobvyklého není zdvih tlačítka klaksonu má normál,stisknu,troubí,jenže někdy sám odsebe.Zřejmě spínač uvnitř.Chci se zeptat jestli někdo doma nerozdělával volant a neví jak na to,nebo raděj do servisu? Kujíííí:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Mne zas vôbec netrúbi. Prejavovalo sa to tak, že čím ďalej tým som musel zatlačiť na volant viac krát, aby začalo trúbiť. Keď som často trúbil tak to bolo OK, ale teraz už netrúbi vôbec. Ako keby bol zaoxidovaný spínač klaksóna vo volante. Poraďte mi prosím ako to mám rozobrať a vystriekať kontoxom tak, aby som nedostal po hube od Airbagu  :nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne zas vôbec netrúbi. Prejavovalo sa to tak, že čím ďalej tým som musel zatlačiť na volant viac krát, aby začalo trúbiť. Keď som často trúbil tak to bolo OK, ale teraz už netrúbi vôbec. Ako keby bol zaoxidovaný spínač klaksóna vo volante. Poraďte mi prosím ako to mám rozobrať a vystriekať kontoxom tak, aby som nedostal po hube od Airbagu  :nevim.

tak tento problém mám také silou musím zmáčknout volant aby to vydalo hlásku budu muset zajet do servisu netroufnu si to rozebírat když je tam airbeg.

Pak dám vědět co to bylo a co to stálo cca do deseti dnu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už som to opravil. Podľa návodu čo som našiel na youtube https://youtu.be/tsFumOBcC_c Trošku blbo sa odoberal ten airbag (kým som to vycvakol, tak som sa s tým namordoval), ale keď som obrúsil tie kontakty (sú 4 v každom rohu jeden), namastil vazelínou (zrejme preto, aby to neoxidovalo), tak trúba trúbi krásne.  :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...