Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

V horku ztráta výkonu.


Cliwe

Recommended Posts

nvm čim to může bejt,ale otec si taky stěžuje,že když jsou horka vzduch,tak mu to houby jede a když je zimějc tak to jede líp. A mně se to taky tak někdy zdá :) jinak nemáš třeba už špatnej (špinavej) vzduch. filtr?
Ne, ne. Filtr je KN a před časem jsem ho čistil....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem ze skoly hodne let ale myslim ze teplem se vzduch roztahuje a tim padem se ho mene dostava do \"motoru\" a mene vzduchu = mene horeni /neberte me za slovo je to jen polopaticky a ani nevim zda sparvne :(

Jinak dale jsou cidla nasavaneho vzduchu jeho teplota .....

Vlhkost vzduchu nadmorska \"vejska\" .....

Mame HDi a ve vetsim teple sice jede ale ne tak pekne jako z rana po desti :mrk

[upravil dne 3/9/11 12:30 od Lihous]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ je to jak píše Lihous...Vetší teplotou vzduchu dochazí k jeho roztažnosti a tudíž je řidčí a motor ho nasaje podstatně méně,a tím dojde ke ztrátě výkonu...nevím jak velký vliv to ma u aut,tam by to zas tolik být znat nemělo ,ale třeba u letadel je to poměrně hodně patrnej rozdíl.Např u vrtulník Mi2 mel problem při vetších vedrech s plnou zatěží a přidavnými nadržemi vubec se odlepid od země,proto se občas musel rozjíždet jako letadlo..jednak to bylo ztrátou vykonu proudovych motorů,u kterych je teplotní rozdíl znat mnohem více a take že rotor mel okolo sebe mnohem řidčí vzduch ...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...