Jump to content
Sign in to follow this  
hYena

PEUGEOT 206 sraz?

Recommended Posts

Zdarec palec Pažitky,

já vím, třeba se to tu už něco podobného řešilo, ale i přesto se ptám: Našel by se někdo zdatný a schopný, který by uspořádal sraz pro majitele 206ek?

Rád bych se koukl na jiné \"stejné\" modely, vyměnil zkušenosti, rady a třeba díly... A já nevím co ještě.

Co vy na to? :papa:super

Share this post


Link to post
Share on other sites

trochu :xvul ale podělím se o zkušenost , dělal jsem tento rok minisraz pro majitele 405tek asi z 15ti auto dorazily 3 z toho jedno moje ... Dá to dost času připravit a organizovat ale každý si to musí zkusit ... TAkže držím palec at se ti to povede zrealizovat :super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já bych se třeba přidal, ale už jen to, že oba sme z opačnýho konce republiky to bude ztěžovat :) přecejen najít nějaký místo aby se tam dalo dojet nějak rozumně bude těžší

Share this post


Link to post
Share on other sites

hYena: Jen abys pak nebyl zklamán malou účastí. Dá ti to hodně práce vše domluvit a nakonec může dorazit pár aut. Své by ti o tom řekl uživatel Stuchy, který tento rok dvakrát pořádal minisraz v Plzni před Olympií. Sraz všech modelů, ne jen jednoho určitého. Na tom prvním se nás sešlo 7 (6 ks 406-ky a jedna 306-ka). Na tom druhém jsme byli pouze tři (Stuchy se svou 406-kou a 206-ka (byls to ty PouLo?) a já se skůtrem Peugeot Vivacity). A přitom na druhý srazík se hlásilo celkem dost lidí, tak je škoda, že nepřijeli. Ten první srazík byl super, poznal jsem pár lidí z fóra, prohlídli se auta, pokecalo o úpravách a bylo co obdivovat a čerpat inspiraci na úpravy autíček.

Tímto tě nechci odrazovat od pořádání minisrazů, naopak, když se to povede, je to super strávený den. Jen jsem chtěl hodit do placu mojí zkušenost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej,... Já čekal takové ohlasy. Ale když by se udělal \"dotazník\" co by lidé od srazu očekávali, stačilo by to jen naplnit a dát do programu a snad by nějaká valná hromada přijela, ne? Jsem optimista.... :papa

Share this post


Link to post
Share on other sites

hYena: Tvůj optimismus se mi líbí, fandím ti a držím palce.:super Uvidíš, zkus to a uspořádej 206srazík někde na parkingu před nákupnim centrem nebo jinde, kde je místo (nebude tě to nic stát, pokecáte a prohlídnete auta).

Jde spíš o to, kolik majitelů 206-ky v okruhu tvého bydliště je v klubu, kolik by jich bylo ochotných na sraz nějakej ten kilometr urazit a kolik by jich mělo ve zvoleném termínu čas dorazit.

PouLa: Možná se ještě někde potkáme (za měsíc se stěhuju do Rokycan a často brázdím okolí), poznám tě podle těch fakt pěknejch zadních LED lamp, tak budu troubit a zdravit. Mám 406-ku, barva Lucifer, podložky pod RZ s www klubu a klubový samolepky na sklech zadních dveří.

post-31496-1410961961081_thumb.jpg

[upravil dne 2/9/11 23:03 od Butrus]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Butrus: tak to se asi budem potkavat :) obcas tam taky jezdim..ted mi jeste pribude kridlo takze to bude zase o neco jinaci a samolepky uz si musim taky nejaky objednat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...