Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

palivové čerpadlo 406 Hdi 80Kw


Topka

Recommended Posts

Prosím jaký typ pal. čerpadla patří na 406 Hdi 80kw r.v. 1999 ? Objednali mi z kelly ale nejde mi tam štekr na elektro tam maj 5kolík a na 406 je 6 kolík. Kdyby to pls šlo dejte mi sem na něj odkaz já ho objednám. Díky mooooc už jsem měl v ruce celkem 4 čerpadla a ani nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem tohle a jako jediný má ten výstup na konektor. Pak je tam ještě jedno ale to má jen 30l/h to se mi zdá málo. Kolik to má mít tlak atd? To nevim. Dík podívám se na to podle toho čísla

http://www.autokelly.cz/#PATH=3761801;16;145728;148458;1505824;1505825|CT=5|PCT=4|CUR=0|EM=False|PGS=20|PT=0|PDID=3315155|PDPID=3313756|PVT=1|SHT=1|SD=0|ST=0|LNG=0|

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jo mám doma to od Starline a to podle čísla taky sedí má průtok 70l/h i vyšší tlak tak nevim jestli vydrží. Musel bych ale předělat konektor a nevim jak to zapojit. 2 krajní jsou nulák a takovej zelenej(asi prac. nula) a prostřední fáze ale jestli jsou stejně na čerpadle to nevim prostřední jsou taky zapojený stejně ale abych to nepřehodil(myslím nulu a ten druhej) nevíš kterej kam patří?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to tam je jsou zapojený 4 jako u tebe ale nezjistil jsem jak jsou ty dva na čerpadlo.Oba krajní jsou palivoměr a ty dva bych nerad přehodil takže budu čekat do zítra přijede mechanik kterej mi to dělal tak at si s tim poradí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...