Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

breaking fault


Strejdakopec

Recommended Posts

teď jsem přijel domu a u kamaráda jsem zastavil a když jsem znovu nastartoval...tak mi naskočilo na display brek fault nebo tak něco....zkrátka mi nejde ABS a to i po znovu zapnutí motoru a po odpojení baterie...ale bylo to z ničeho nic po zastavení a chcípnutí motoru...mám 2,2 HDI r.v 2002 asi dvba dny a překvapilo mě tohle tak prosim pomozte jestli někdo nemá stejný probvlém a nějak ho neřešil...jinak pojedu zítra na diagnostiku ale raději bych ještě před tím něco vyzkoušel vyčistit nebo něco vyzkušet.... dík kluci předem za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm,toť ožehavý pežotí problém... Co jsem počekoval na google,tak bych asi zkusil vypojit a znovu zapojit jednotku abs,zkontroloval,jestli jsou kontakty ok,potom bych na 2 hodiny odpojil baterku,auto by se mělo ve všem samo znovu nastavit,pak bych se znovu koukl na display...a když nic tak prostě diagnostika a bude jasno :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ODPOJIL JSEM PŘES NOC BATERKU A RÁNO NASTARTOVAL A V POHODĚ...NIC NA MĚ NESVÍTILO A JEL JSEM TO PROJET ALE PO UJETÍ ASI 2 KM OPĚT ABS FAULT.PŘIJEL JSEM DOMU ODPOJIL OPĚT BATERII ASI NA 5 MINUT A ZAS V POHODĚ...JEL JSEM TO ZNOVU PROJET MEZI TÍM ZKUSIL JESTLI ABS FUNGUJE A JEL DÁLKDYŽ JSEM SE OTÁČEL TAK OPĚT NÁPIS ABS FAULT....TO JSEM PŘED TÍM JEL KOLEM 150KM/H NĚKDE JSEM TU ČETL ŽE TO NĚKOMU DĚLALO PŘI 120 KM/H....JEDU OKAMŽITĚ NA DIAGNOSTIKU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...