Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 coupe - poruchovost


Ducatista

Recommended Posts

tou SZ jsem Tě nechtěl vyděsit, ale Duciny mám už dlouho a mám s něma docela dost zkušeností. Do každé z nich jsem nasypal fakt balík, dokonce bych řekl že to je už víc jak v desítkách tisíc. Ale zase je na nich půlka Ducati Performance katalogu :D

Jinak mezi náma, radši bych být Tebou šel už do 996, přece jen to jede výrazně víc než 748 a spotřeba už není o moc vyšší. Mě 748R žere při cestování (100-180 km/h) 7-7,5 L, když jí nakládám pod kotel na okruhu nebo na Buchlově, tak těch 8-9 L. 996SPS ale žere při cestování 8-8,5 L, na Buchlově těch 8,5-9 L, na okruhu 10-12 L (je to obtížně měřitelný).

Problémem ale je, že 996 sehnat je dnes skoro nemožný, je jich hodně málo a když se nějaká najde, tak je ve zbídačeným stavu. 748ček je v inzerátech relativně dost, ovšem velká většina je taky zbídačená. Je to už dnes skoro \"veterán\" a s většinou z nich se lítalo na okruhu a k okruhu patří pády...

Každopádně dobře pořiď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...