Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Akú TV doporučíte.LED Samsung je doma


romik1

Recommended Posts

Zdravím všetkých. potrebujem trošku poradiť. chcem si kúpiť nový televízor. len sa v tom trošku strácam. :myslim

mám HD satelit tak to chcem využiť. ja osobne nevidím rozdiel medzi LCD,LED a Plazmou tak dúfam že mi poradíte. Aj značku...

Chcel som pôvodne Phillips ale to len kvôli tomu že mam dvd rekorder phillips.

a teraz špecifikácie.

max 32\" a rozmery: šírka max 76cm, výška max 57cm. +-nejaky mm.

Väčší sa mi totiž nezmestí do otvoru v obývacej stene.

Tak prosím o rady a doporučenia. hlavne z vlastných skúseností.

letáky v predajniach a na nete mi nic nehovoria. neviem co je odozva, svietivost a pod..:papa

[upravil dne 4/9/11 20:20 od romik1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam 42\" plazmu uz 5 rokov a no problemo...

plazmy maju rychlejsi obraz (odozva) a lepsie vyzarovanie svetla (svietivost), hravo sa vysporiadaju s ciernou a bielou (kontrastny pomer),

nemaju problem so slnkom, to znamena ze obraz je vidiet (svietivost).... taktiez maju pozorovaci uhol v podstate

bez obmedzenia... tot moj nazor

ak by sa mi dnes pokazil nemam problem si takuto technologiu kupit znova.

tema bude poridane na dlhu debatu, lebo kazdy ma svoj nazor na to takze sotva si vyberies :D

takze za mna plazma, ale ako vravia tu nadomnou az od 42\".. :papa

nezabudni si kupit uz taku ktora uz ma v sebe DVB-S prip. DVB-S2 to znamena ze satelitnu kartu zasunies

rovno do TV a nepotrebujes sat. prijimac...

odpada krabica s dialkovym navyse ... pridal by som USB port, a RJ45 port... DVB-T osporucam aby bol schopny dekodovat MPEG4.

p.s.: v zatvorkach mas nazov problematiky na ktoru sa pytas :)

viac info ti pomoze tento clanok kde celkom pekne zhrnul pisatl vyhody a nevyhody lcd vs plazma:

http://www.zbynekmlcoch.cz/informace/texty/technika/vyhody-a-nevyhody-lcd-a-plazmovych-televizi-rozdil-mezi-lcd-a-plazmou-lcd-a-pdp

[upravil dne 1/9/11 20:09 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jenom 32\" tak plazma odpadá ty jsou myslím od 42\" Jinak mám doma 32\"LCD 2roky a 32\" LED od vánoc obě Samsung, Led by měla mít menší spotřebu, ale jsou o něco dražší takže záleží jak často bude hrát.

Plazmy se dělají od 37\" a za mě teda plazma.Když jsme kupoval Tv tak jsem chtěl LCD,ale když jsem pak viděl ten rozdíl v obraze,tak jsem si domů vezl plazmu.LED tenkrát začínalo a byl jen jeden SHARP,za ukrutnou cenu,takže to jsem tenkrát vyloučil hned,ale dnes už je to zase všechno jinde.Bylo to cca před dvěma léty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Philips nekupuj v žádném případě, měl jsem špatné reference, ale najivně jsem si řekl, že to bude OK a nechal se zlákat dobrou cenou. Po roce a 5-ti reklamacích se konečně podařilo jí vrátit, závada byla stejná, ale vždy prezentovaná jako něco jiného co se bohužel stejně projevuje, nakonec se TV podařilo vrátit a já dalších 10 let budu vědět že nee. Kdžy jsem na netu našel kolik TV má stejnou vadu tak jsem pochopil, že se nejedná o vadný kus nebo řadu a to mi potvrdili i v servise...

Měl jsem plasmu Samsung - velká spokojenost, nicméně dnes ti doporučím spíš LED buď trochu dražší samsung, nebo levnější LG. Obraz je velmi podobný. Plasma se odstěhovala do ložnice na zeď a v obýváku je 42\" LED LG. Mimo to, že má výborný obraz má velmi kvalitní dekódování DIvX, srovnatelně dobré jsem zatím neviděl. Sám jsem byl neochvějný zastánce plasmy, ale už je to pryč :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to koblih69: phillips mam klasiku CRT a som s nim velmi spokojny az na DO...

to jooooose-1: pozeral som na sony kdl 32 ex720. je to 3D ale zatial sa bojim toho 3D-cka.velmi to asi nevyuzijem.

to marcel00: presne toto som potreboval na vysvetlenie.

ale plazmu nemozem kvoli rozmerom takze bude LED. poriesim to tento vikend. pobeham obchody a uvidim.

vidim to na samsung;) ked ho tak chvalite:papa

zatial Vam vsetkym dakujem a aj za dalsie rady a odporucania.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tento sony a nekupoval som ho kvoli 3D práve naopak kúpil som ho bez 3D príslušenstva....

KDL-40HX805

A ak vieš po nemecky prečítaj si túto nemeckú recenziu.

http://www.cnet.de/tests/tv/41534879/testbericht/page/3/sony_bravia_kdl_40hx805_3d_faehiger_lcd_fernseher_mit_tollen_schwarzwerten.htm

Je to jedina LED TV ktorá sa môže porovnať s Plazmou...

Samozrejme Plazma je lacnejšia a stále sa zdokonaluje a vypalovanie je stále menšie a menšie. Problém je len že zase len u top modelov...

[upravil dne 3/9/11 01:10 od Jooooose-1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jste nakousli to 3D - zkoušel sem teďka v Brně v tom LG kamionu ty jejich 3D televize (s brýlemi) a pokaždé (několik pokusů) po cca 2 minutách mě z toho začaly ne přímo bolet, ale jakoby \"cukat\" v jenom místě oči. Zvláštní pocit. Jakoby mi nikdo zevnitř tahal ty oči k sobě :) Má někdo podobnou zkušenost?

[upravil dne 3.9.11 01:35 od kujon106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jste nakousli to 3D - zkoušel sem teďka v Brně v tom LG kamionu ty jejich 3D televize (s brýlemi) a pokaždé (několik pokusů) po cca 2 minutách mě z toho začaly ne přímo bolet, ale jakoby \"cukat\" v jenom místě oči. Zvláštní pocit. Jakoby mi nikdo zevnitř tahal ty oči k sobě :) Má někdo podobnou zkušenost?

[upravil dne 3.9.11 01:35 od kujon106]

Kolegyně má čerstvě 3D Panasonic. Kvalitu komentovat nebude to smysl nemá ( i když by se nad tím někdo zamyslet měl... ) , nicméně kouknuli se na Avatara a tím to zhaslo, bolí je všechny 4 oči i hlava...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...