Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Akú TV doporučíte.LED Samsung je doma


romik1

Recommended Posts

tiež som pokukoval nad 3D ale som si to rozmyslel. aj ked tie samsungy prerabaju 2D do 3D ale neviem. aj ked som bol v kine na 3D tak som mal z toho zvláštny pocit. Pri animovanej rozprávke budiš, ale film sa mi velmi priestorový nezdal. neviem. zle mi z toho nebolo ,ale ze by to malo nejaky wooow efekt sa povedat neda.

Uz somrozhodnuty nad tym samsungom 5000 a po robote ho idem zobrat. budem mat 14 dní na vyskusanie tak uvidim. skoda ze som limitovany rozmermi:( inak by som kupil nejake velke hovado. ale ved uvidim ci to nebude male ta 32\" uhlopriečka a potom niečo vymyslim.

inak vcera sme s kamaratom zapojili Fiber TV od orange na 109cm plazme a ten obraz bol neskutocny oproti kablu... len ta rychlost svetla toho boxu bola otrasna. strasne pomaly reagoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz mam doma ten samsung 5000 a som unesený. aj obraz aj zvuk je uplne super. akurat si musim zvyknut na ine ovladanie oproti phillipsu ale inak ok.:D

este nejake drobnosti, napr. ako zmenit poradie programov a pod. a bude to super.

a hlavne vymysliet co so starim tv:myslim

nekupite niekto:D:D:D

všetkym ďakujem za rady:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vitej v clubu Samsung full HD:D:D

Mam UE40B7000 a dostavala mne prvni dny do krasneho stavu kdyz jsem se na ni dival na Avatar(ikdyz to je blud)

Usporadani programu tam je jednoduse.

U mne:

Menu

Kanal

Seznam kanalu

Najedes na kanal a zmacknes nastroje(na dalkaci tools)

A tam mas : odstranit , pridat k oblibenym..........a taky upravit cislo kanalu...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LED-LCD samsung kupoval před měsícem kolega z práce, ale větší a mám pocit že serii 5500 nebo tak nějak. Jinak je nadmíru spokojeny, takže nezbývá než popřát, ať televizor hraje dlouho bez poruchy. Já si zatím nechávám CRT panasonic quintrix 82cm z roku 2004 za 45 000 Kč. Dneska nemá žádnou hodnotu a pokazit se nechce, takže zatím nová TV nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ja mam ue32d5000 a som uneseny aj ja. a ten avatar ma nenapadol. idem vyskusat.

a s nastaveniami sa pohram ked budem mat viac casu.

a vsetci mi radili ist do samsungu a nelutujem.

sam by som si kupil phillips, kvoli dvd rekorderu ale zjavne by som urobil chybu. som rad ze mi mal kto poradit!!!

hlavne na fore viaceri piosali samsung a aj kamarati co sa v tom vyznaju trochu tak radili.

som zatial maximalne spokojny. ak by som nasiel nejake chyby co mi vadia tak ich hodim sem do vlakna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LED-LCD samsung kupoval před měsícem kolega z práce, ale větší a mám pocit že serii 5500 nebo tak nějak. Jinak je nadmíru spokojeny, takže nezbývá než popřát, ať televizor hraje dlouho bez poruchy. Já si zatím nechávám CRT panasonic quintrix 82cm z roku 2004 za 45 000 Kč. Dneska nemá žádnou hodnotu a pokazit se nechce, takže zatím nová TV nebude.

ja som tiez uvazoval aj nad nim, ale rozdiel bol okolo 60€ a mal len nejaku hlupost navyse,co by som nevyuzil, tak som zobral tento.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jeden :xvul

Ten kolega pro to jel nakonec do trenčína, protože zjistil, že to vyjde na SK levněji a má to nějakých max 50km a tvrdil že to vyšlo o 2 tisíce levněji než u nás co srovnával ceny na internetu. Ale udivilo mě, že na SK vyšlo něco levněji než v ČR. Jezdím rád na slovensko a mám to přes kopec, ale spíš mám pocit, že jsou tam ceny vyšší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sak to bolo made in slovakia, nie:D

ale treba vyjednávat. skusal som v jednom obchode a dali mi dalsiu zlavu 30€.takze by ma vysiel 370€. akurat by som nan musel cakat asi týžden, bo boli vypredane.tento stal v planeu 379€.

a na nete v datarte som ho nasiel za 346€ ale tiez vypredane, cakal by som tiez asi týžden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...