Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diskuze ke srazum 2012


Pe.Tr

Recommended Posts

nedá mi to nevyvolat diskuzi ad srazy. Bohužel za poslední dva roky sledujeme stále nižší a nižší počty členů na srazech což nás samozřejmě velmi mrzí.

Pro rok 2012 bychom chtěli zkusit srazy zredukovat na jeden unorovej klasickej komorní zimní a jeden letní . To si myslíme že by mohlo zajistit větší počet návštěvníkú už zdůvodu že budou vědět dopředu ,hodně dopředu termín a cenu a budou na to připraveni jak časem tak i finančně.

navíc bychom udělali zajímavý program a sraz udělali tak aby přilákal jak nové tváře tak staré známé.

Za poslední dobu je vidět že na klubu je spousta nových tváří ale zůstávají pouze u klávesnic. Což je škoda.

Tak nějak máme pro rok 2012 něco připraveného ale chceme se nejdříve s vámi poradit jestli ano či nikoliv či jestli máte vy samy nějaké zajímavé podněty jak nasraz přilákat vícero lidí . Zajímají mě i názory proč lidi na sraz nejezdí a naopak co by je přimělo na sraz přijet .

[upravil dne 1/9/11 13:04 od Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.u mě je problém s penězma, sraz je skoro vždy před výplatou, nebo mi do toho vleze jiná akce

2. celá sobota je zabitá orienťákem, což mě nebaví, někde jezdit 100 km, jezdím kamionem, sem rád když můžu bejt chvilku mimo volant

pro mě by byl idealní sraz někde u vody, jako byl Chomutov, kterej mě extremně mrzí že sem nebyl, měl sem zrovna 14 dní školení...... idealní by byla lokalita třeba u Máchova jezera.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přispěji taky svým názorem , po roce a něco kdy jsem seděl jen za klávesnicí jsem se odhodlal na Ostravsko-Opavské srazy a poznal pár lidí z klubu a nedávno jsem vyrazil na Šebetov a za mne mohu říct že jsem poznal nové tváře , bylo velmi fajn a opravdu jsme se nebavili jenom o autech .. Takžej sem pro pro vícero srazů

A srazy nejsou o tom že nemám peníze dojet apod ale to užj e známá věc , stačí jen chtít ... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na srazy jezdím rád, ovšem proti Šebetovu se sešlo více argumentů, proč nejet, proto jsme nebyli. Ten zimní zvážím, jenom u mě to horší s tou \"lepší\" zimní výbavou, protože se pořád motám někde v nížině ...

Wooody: Sobotního orientáků se účastnit nemusíš, pak půjde o to, kolik lidí nepojede, případně abys měl jiný program.

Pokud by byl jeden letní, nepotěšilo by mě to, finančně to není nepřekonatelné jet dvakrát do roka (nepočítám zimní), na místě kulový utratíme, protože nechlastáme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za prve, na srazy jezdime:

argumenty typu, je to pred vyplatou, no nevim, kdyz nekam chci jet, tak si nasetrim, kor sraz v sebetove je opravdu za par kacek. Chci do ameriky, tak si proste setrim, a nechci argumentovat ze na cestu do ameriky mam malej plat. Wooody - to prosim neber osobne, chtel jsem to napsat globalne.

Obecne se dost casto ozyva, nezbyvaji mi na to penize. Plne to chapu, kazdy ma i jine zajmy, balicek penez na zajmy nam v dnesni dobe neustale zmensuje zvetsujici se balicek na jidlo, bydleni apod.

Lenost lidi, ktera je spojena i s tim, ze lidi jsou po tydnu v praci tak vystaveni, ze proste nemaji naladu a chteji klid.

Orientaky, myslim, ze je potreba vymyslet i program pro neorientaky, protoze dost posadek, co jezdila, nejezdi.

Chtelo by to udelat anketu typu: ubytovani - zda preferujem hotely, penziony, chatky, kempy, pod mostem apod.

Ne, chtelo by to udelat globalnejsi anketu na tema: ubytovani, strava, uvest i kolik jsou do srazu ochotni maximalne dat, zeptat se na fyzicku, zdravi (globalne), jak moc chlasta, na zajmy, aktivity a pak to anonymne distribuovat a udelat si z toho nejaky vystup :)

Jsem pro kazdy sraz, kdyz mam cas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mě nejvíce vyhovuje jarní sraz (může být posunut více k červnu, ale více do prázdnin už ne), protože mám relativně nejvíce času. V létě je jediná možnost jak skloubit svojí dovolenou s dovolenou známých a někde se v klidu potkat a zakalit. V létě nemám na klubí sraz čas. Nebo by mi vyhovoval termín, jak byl lednickej sraz. Tedy až po prázdninách:)

Ad sobota zabitá orienťáky. Taky mě to nebere a přimlouvám se za nějaký program pro orienťákově neorientované klubáky na srazu (nějak po pátečním kalení potřebuju klídek a néé být za volantem, apropo jezdím docela dost a chci si od volantu odpočinout). Stačí jen říct, hele okolo se lze projít na nedalekou zříceninu, nebo petang v kempu, atd..... Myslím si, žety orienťáky můžou za odliv starších členů, protože to do jisté míry vyčpělo a je to stále to samé (je to jen má domněnka, sám jsem se žádného neúčastnil. V lokalitě srazu, jsem měl vždy svůj plán výletu nebo přátel, který v lokalitě srazu žijí a dlouho jsem je neviděl)

Jinak ubytko mi nejvíce vyhovuje chatka s postelí a dekou a nedalekou dobrou restaurací s pivčem a jídlem. Stan se mi stavět nechce a je to i pohodlnější, když prší. Dražší ubytko je zbytečný luxus, který neocením.

Závěrem, když už mám čas doject na sraz, nejvíce se těším na páteční pokec, pak už mám aktivity jiné viz. výše :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co sem byl na srazech tak neorijentaci sem byl většinou ja s punkacem... bohužel u mě to po tý finanční stránce tak je, žiju z výplaty do výplaty, ale tedko mám novou práci tak snad o bude dobrý.... třeba proč já sem nejel na šebetov, přijel sem ve 21 hodin domu z práce, vykoupat oblíknout, zabalit, je 22hod, než bych tam dojel jsou tak 3 ráno, jít spát utahanej po celim dnu, v sobotu 95% lidí vypadne na orienťák a já tam budu čumět na prázdný chatky, v neděli se s váma opiju, lehce, páč v neděli domu, a v neděli večer zas do práce..... proto sem volil akci mimoň, která mě vyšla mnohem levněji a byla blíž

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja byl zatim jen na jednom velkem (Kokorin) a nekolika mensich (prazske srazy) a Sebetov mi nevysel POUZE proto ze se kryl s jinou akci o ktere jsem vedel podstatne drive ..... takze ja se take pridam - nejsem pro zredukovani poctu srazu, to mi neprijde jako reseni. Reseni bych videl v planovani srazu s vetsim predstihem aby si jak uz tu padlo na to kazdy udelal cas a financni rezervy pokud je to vas pripad. Osobne se na foru pohybuju od zacatku prakticky denne a videt lidi z klubu 2x za rok (v nejakem vetsim poctu) mi prijde nedostatecne :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych raději více srazů, ale třeba jen na jeden den, tak jak to napsal chechet, jak se pořádají na Slovensku, na celej víkend není v mých silách přijet, a dojet v sobotu, kdy už jste všichni zaškatulkovaní a ožralý, to není ono:D

Takže bych se přikláněl k uspořádaní i nějakých menších srazů;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslel jsem organizovat, jen napsat \"jaké jsou možnosti v okolí\" Třeba v Lednici toho byla spousta a paní na recepci mi na dotaz:\" co c okolí stojí za návštěvu?\" Odpověděla:\"Všechno\" :D a mapu okolí neměla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtel jsem to napsat, sehnat si informace o okoli je v dobe internetu banalita.

Šalda: já bych zase nejel na jeden den ani do Brna, ani do Ostravy, jako denní srazy beru ty minisrazy. Nikomu nebranilo abys prijel v patek, nepil a vecer jel dom :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslel jsem organizovat, jen napsat \"jaké jsou možnosti v okolí\" Třeba v Lednici toho byla spousta a paní na recepci mi na dotaz:\" co c okolí stojí za návštěvu?\" Odpověděla:\"Všechno\" :D a mapu okolí neměla :D

Jo tak, to já si zjišťuju předem, když někam jedu. A v nejhorším bývají ve městech infocentra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

punkac: par srazu uz jsem se ucastnil a to co pises o \"moznostech v okoli\" se tam temer vzdy uvadi, at uz pri zverejneni zvadla na hlavni strane (toto povazuju jako dobry zdroj jak nalakat na sraz co nejvic lidi) nebo po prijezdu do kempu, kde dostanes nejaky informacni list o programu atd. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...