Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chyba na dia.


Wachy430

Recommended Posts

Pomuže někdo?

Po načtení zavad na dia. mne to hlasí dvě chyby.

1.Počítač motoru.Přechodná závada.signal tlaku turbodmychadla.Zkrat na plus pol,přerušeny obvod nebo příliš vysoká hodnota.

2.Přechodná závada.Tlak turbodmychadla.Změřen tlak turbodmychadla,příliš vysoká hodnota.

Vše se projevuje tak že okolo 90 km/h když je auto v tahu tak to hodí chybu a spadne to do nouzáku,vypnu nastartuji a jedu dal,ale hazí to dost často.

Chápu,že je něco s turbem,což sám dělat nebudu tak abych věděl na co se v servisu připravit.

Auto P.607 2.2 hdi rok 2002

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem něco podobného. Ale chybu mi to vypisovalo jako ESP/ASR, ale zároveň vysoký tlak turba. Nakonec se přišlo na to, že je děravá membrána na ovládací tyčce swirlu a tam unikal podtlak a už ho nezbývalo na regulaci tlaku turba. Každou chvilku mě to házelo do nouzáku a po vypnutí a nastartování opět v normálním režimu jsem jel dál.

Pro zkoušku stačí udpojit přívod,podtlakovou hadičku co jde od podtlakového ventilu pro ovládání swirlu a čekat jestli skočí, nebo neskočí. Nevím, jestli jsem to dobře vysvětlil... :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem něco podobného. Ale chybu mi to vypisovalo jako ESP/ASR, ale zároveň vysoký tlak turba. Nakonec se přišlo na to, že je děravá membrána na ovládací tyčce swirlu a tam unikal podtlak a už ho nezbývalo na regulaci tlaku turba. Každou chvilku mě to házelo do nouzáku a po vypnutí a nastartování opět v normálním režimu jsem jel dál.

Pro zkoušku stačí udpojit přívod,podtlakovou hadičku co jde od podtlakového ventilu pro ovládání swirlu a čekat jestli skočí, nebo neskočí. Nevím, jestli jsem to dobře vysvětlil... :cool:

Díky moc,ted musím do prace na noc,ale hned rano spíš po obědě to pujdu zkusit.Jestli se mne to podaří najít (Pro zkoušku stačí udpojit přívod,podtlakovou hadičku co jde od podtlakového ventilu pro ovládání swirlu a čekat jestli skočí, nebo neskočí.) Nešlo by poslat foto kam šahnout.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...