Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Měl jsem rakovinu, už podruhé, co bude do třetice?


Pepito

Recommended Posts

jak jsem psal ve vlakne o srazu v unoru.

Poradam cestu a navstevu Pepita v nemocnici (pokud bude chtit), cestou na unorovy sraz.

Kdo se prida?

Pepito - drzime s manzelkou ne palce ale pesti a mej viru ze bude vse ok, to je polovina uspechu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pepito

Původně zaslal: Pe.Tr

držim všechny palečky at si z toho co nejdřive venku:super

Děkuji Pe.Tře :super:papa

spis at je to z nej venku :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zzipCZ

no tak at to vše dobře dopadne;) jak si to zjistil????

Díky :super:papa

Asi před půl rokem jsem si všimnul,že mám lehce zabarvenou stolici,ale myslel jsem,že je to z rajčat-jedl jsem je denněale před asi třemi měsíci jsem si do záchodu \"prdnul\" a něco ze mne vystříklo,tak jsem tam meknul a byla to samá krev :bacha

Myslel jsem že mám hemeroidy,tak jsem jel do Bruntálu k dr.Assefovi(doktor asi z afriky,ale vyhlášený odborník na léčbu hemeroidů) a ten mi asi po třech (docela nepříjemných) vyšetření zjistil,že mám v tlustém střevě asi 10 cm od konečníku asi třícentimetrový nádor.No a odeslal mne do fakultky v Olomouci,kde jsem dosud.Mám za sebou 5 týdnů chemoterapie a ozařování.Ještě mne čekají poslední tři ozařky a 8.2.2010 operativní odstranění asi pěticentimetrového tlustého střeva s nádorem a pak někdy další chemo a doživotní sledování..... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem vám moc děkuji za podporu :super:papa

S tou návštěvou v nemocnici je hezký nápad,ale počkáme až to bude aktuální :)

Mrzí mne,že ve FAKULTNÍ nemonici nemají veřejně přístupný internet.Hned první týden pobytu jsem tam měl notebook,ale byl mi na nic bez připojení :bacha:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas u me moc velky velky velky plus, malokdo o tom hovori tak otevrene jako ty. Doufam, ze si to precte hodne lidi,

krev jsem mel jednou v zivote, asi rok a pul zpet, od te doby nic, ale fakt si radsi zajdu, nechci nic podcenit

PS: co muzes jist? Privezeme ti dle tradice scratchova grilovani na kazdem sraze, nejaky gril jidlo :-)

je jedno kde, v nemocnici, nebo u tebe :-)

[upravil dne 18/12/2009 Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím všichni doktoři co mne vyšetřovali,tak říkali,že je dobře,že jsem s tím šel hned jak jsem zaznamenal první příznaky.Říkají,že bych měl být zcela vyléčen a já jim věřím-víra v uzdravení a pozitivní myšlení je u této zákeřné nemoci velmi potřebná.

V jídle se zatím kupodivu omezovat nemusím a ty Tvoje výborné grilovací specialitky taky můžu,ale po operaci budu mít zcela jistě přísnou dietu,ale doufám,že ne doživotně.To se vše ještě dozvím :):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...