Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Měl jsem rakovinu, už podruhé, co bude do třetice?


Pepito

Recommended Posts

Já si kolonoskopii docela užil, ale asi mě teda trochu zfetli nebo co. Za mě úplně v pohodě. Jednak jsem koukal na to růžový metro na monitoru ("Byl jednou jeden život" hadr), jednak mě hrozně bavil ten svítící červ v břiše, co mi prosvítal přes kůži, něco jako ten vodní mimozemšťan v Propasti 😉 Teda až na to jedno malé tupé dloubnutí do jater, když úplně nevybral "ostrou doprava" 😆

Takže žádný stres a kdo musíte, běžte si to v klidu užít. Když si člověk odmyslí ten způsob, tak je to celkem psina... 🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Pe.Tr napsal:

hoši po 40 v dnesni dobe bys mel jit preventivne obehnout vsechna oddeleni.

a nezapomeňte na zde často uváděnou zkratku PSA--na urologii vám už vysvětlí :(, nejčastější rakovina u mužů--pokud se nezjistí včas, je zle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Tak to tady musím bohužel aktualizovat. :fnuk

Poslední rok jsem často jezdil do FN Olomouc s nepříjemnými bolestmi v pravé části obličeje. Zjistilo se že je to od trojklanného nervu, tak jsem absolvoval několik vyšetření na magnetické rezonanci, kde náhodou zjistili, že mám nějaký útvar v mozku o velikosti cca 15mm a rozhodli že to musí ven aby to mohli dát na rozbor. Bohužel se předem nedá vyloučit jestli je to nádor nebo jen nějaká cysta. Bylo to docela rychlé rozhodnutí. V pondělí mi řekli že se jim 6.10. uvolnilo místo, jinak bych čekal minimálně půl roku protože mají zkluz s operacemi. Mám docela nervy, ale nikdy nic dopředu nevzdávám. Věřím že to dobře dopadne a budu vás moci informovat o mé další zkušenosti. :papa :papa :papa

Upraveno uživatelem Pepito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@Pepito drž se, věřím, že to bude nic hrozného. Optimismus si člověk musí zachovat i když se mu lepí půlky. Ty ten typ jsi a vím, že bude zase dobře. Držím ti pěsti a přeji ti jen to nejlepší! To zvládneš a když tě přepadnou chmury, tak se tady z toho vypiš 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...