Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Měl jsem rakovinu, už podruhé, co bude do třetice?


Pepito

Recommended Posts

Nazdar pepito. Tak ako všetci píšu tak sa pripájam aj ja a viem čo prežíva človek v chorobe. Mal som podobní prípad rakoviny v rodine a dopadlo to dobre. V prvom rade musíš mat veľa chuti do života. Ja sám som bol pred rokom na dosť zložitej operácii a u vás v CZ,som sa stretol s ohromním prístupom lekárov k pacientovi. Prajem veľa síl a podpori od rodiny a známych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zase tady :papa

Všem vám MOC,MOC,MOC DĚKUJI za skvělou podpotu :super

Až mám v očích slzy.Byla tady otázka na můj věk:není to žádné tajemství-je mi 46 let a 8 měsíců.Pokud máte jakékoli otázky k tématu tak se ptejte,jsem připraven vám je zopovědět :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až teď jsem se podíval na vlákno srazu ve Zlatých Horách

Přemovi moc děkuji za anketu :super

V dnešní době už asi návštěvní dny nejsou pevně stanovené,aspoň na onkologii,kde jsem ležel,tak mohly návštěvy chodit asi tak od 8.00 do 19.00,ale jak to bude na chirurgii,nebo kde budu ležet,tak to nevím,ale určitě vás budu informovat :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otazka mozna trocha od veci, jen mne tak napadla.

Jak to je s pracou ? Bol si zamestnany ? Hradi sa to ako PN alebo jak to je ? Co potka normalneho zamestnaneho cloveka kdyz se setka s touhle chorobou ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dobrý dotaz :super

No měl jsem to docela zkomplikované-pracoval jsem ve firmě Rodinné domky (RD Rýmařov) jenže byly vlny propouštění a mne to bohužel postihlo tak jsem byl od 1.7. na pracáku a nemohl najít 4.měsíce práci a když jsem zjistil že jsem nemocný tak mi na pracáku oznámili že mám smůlu a že nemám nárok na nemocenskou :xvul

Hrozilo mi že budu odkázaný na sociální příspěvky které jsou \"závratné\" 3.100,- Kč měsíčně :bacha

Ale protože člověk potřebuje v životě taky nějaké to štěstíčko,tak mi nejmenovaná firma (samozřejmě ze známosti) nabídla,že mne zaměstná takže jsem teď na nemocenské. :super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tu zmiňoval-sestřičky se na onkologii k nám pacientům chovaly pěkně i když jsou to taky jen lidi,kterým taky občas ujedou nervy,ale jsou hodné na to co tam musí všechno vydržet s pacienty,kteří jsou různí a mají různé problémy a nálady.Dokonce jedna sestřička byla tak lidská,že když jsem měl asi v polovině léčby drbku (nějak to na mě dolehlo),tak mi večer věnovala asi půl hodinku ze svého volna a než aby šla domů,tak to se mnou rozebrala a to mi hodně pomohlo :super

Jinak Ti moc děkuji za nabídku,ale v pátek už mi ukončili po pěti týdnech pobyt na lůžkovém oddělení a teď už mne od zítřka čekají poslední tři dny ozářek ambulantně :):papa

[upravil dne 20.12.09 Pepito]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarson

Pripájam sa k dlhému radu ľudí ktorý držia palce a želám aby si ten boj vyhral, môj otec to tento rok prehral a tak mám prvé vianoce bez neho.. Takže silu a vieru všetko ostatné zariadi osud...:papa:papa:papa

To je mi moc líto s Tvým tátou :mad:

Jinak moc děkuji za podporu :super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět všem moc děkuji za podporu :super:papa

Dnes jsem byl na 26.ozářce z 28.Ozařují mne ze tří stran-z vrchu to trvá asi 25 sekund a z levého a pravého boku je to asi 80 sekund.Ozářky samy o sobě nebolí,ale mám z toho problémy s konečníkem a svěracími svaly.Ještě dvakrát a už to můžu léčit :grr

Z toho důvodu taky nevydržím dlouho sedět :bojim:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj pepito,

letos v únoru jsem si prodělal to samé. Jenom ten múj byl 3x vetší.Doktoři to zvládli bezchybně, jsem bez vývodu. Chodil jsem na ozařování a chemu až po operaci, protože mě operovali hned. Ty problémy jsem měl také, ale musí se to vydržet.Já nemohl ani sedět, poslední 2 týdny jsem jen ležel. Jinak se vše srovnalo do normálu asi za 2 měsíce po posledním ozařováním. Za 2-3 týdny uvidíš rapidní zlepšení. Nyní je vše OK.

přeji brzké uzdravení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...