Jump to content
Pepito

Měl jsem rakovinu

Recommended Posts

Samozřejmě vážně,s tím se nesranduje.Konkrétně mám asi třícentimetrový nádor asi 10cm od konečníku,což je dobré,protože by mi jinak hrozilo,že bych měl vývod.

jak jsem psal ve vlakne o srazu v unoru.

Poradam cestu a navstevu Pepita v nemocnici (pokud bude chtit), cestou na unorovy sraz.

Kdo se prida?

Pepito - drzime s manzelkou ne palce ale pesti a mej viru ze bude vse ok, to je polovina uspechu.

Původně zaslal: Pepito

Původně zaslal: Pe.Tr

držim všechny palečky at si z toho co nejdřive venku:super

Děkuji Pe.Tře :super:papa

spis at je to z nej venku :/

Původně zaslal: Scratch

jak jsem psal ve vlakne o srazu v unoru.

Poradam cestu a navstevu Pepita v nemocnici (pokud bude chtit), cestou na unorovy sraz.

Kdo se prida?

Viz přip. srazy Zl.Hory.......

Původně zaslal: zzipCZ

no tak at to vše dobře dopadne;) jak si to zjistil????

Díky :super:papa

Asi před půl rokem jsem si všimnul,že mám lehce zabarvenou stolici,ale myslel jsem,že je to z rajčat-jedl jsem je denněale před asi třemi měsíci jsem si do záchodu \"prdnul\" a něco ze mne vystříklo,tak jsem tam meknul a byla to samá krev :bacha

Myslel jsem že mám hemeroidy,tak jsem jel do Bruntálu k dr.Assefovi(doktor asi z afriky,ale vyhlášený odborník na léčbu hemeroidů) a ten mi asi po třech (docela nepříjemných) vyšetření zjistil,že mám v tlustém střevě asi 10 cm od konečníku asi třícentimetrový nádor.No a odeslal mne do fakultky v Olomouci,kde jsem dosud.Mám za sebou 5 týdnů chemoterapie a ozařování.Ještě mne čekají poslední tři ozařky a 8.2.2010 operativní odstranění asi pěticentimetrového tlustého střeva s nádorem a pak někdy další chemo a doživotní sledování..... :myslim

Všem vám moc děkuji za podporu :super:papa

S tou návštěvou v nemocnici je hezký nápad,ale počkáme až to bude aktuální :)

Mrzí mne,že ve FAKULTNÍ nemonici nemají veřejně přístupný internet.Hned první týden pobytu jsem tam měl notebook,ale byl mi na nic bez připojení :bacha:papa

mas u me moc velky velky velky plus, malokdo o tom hovori tak otevrene jako ty. Doufam, ze si to precte hodne lidi,

krev jsem mel jednou v zivote, asi rok a pul zpet, od te doby nic, ale fakt si radsi zajdu, nechci nic podcenit

PS: co muzes jist? Privezeme ti dle tradice scratchova grilovani na kazdem sraze, nejaky gril jidlo :-)

je jedno kde, v nemocnici, nebo u tebe :-)

[upravil dne 18/12/2009 Scratch]

Tak at hlavně narazíš jen na dobrý doktory a hlavně 312.gif w42.png v mysli.Držim ti palce jak na rukou tak na nohou a brzo ať je to OK.

[upravil dne 18.12.2009 sekaj]

Zatím všichni doktoři co mne vyšetřovali,tak říkali,že je dobře,že jsem s tím šel hned jak jsem zaznamenal první příznaky.Říkají,že bych měl být zcela vyléčen a já jim věřím-víra v uzdravení a pozitivní myšlení je u této zákeřné nemoci velmi potřebná.

V jídle se zatím kupodivu omezovat nemusím a ty Tvoje výborné grilovací specialitky taky můžu,ale po operaci budu mít zcela jistě přísnou dietu,ale doufám,že ne doživotně.To se vše ještě dozvím :):papa

ok, v tom pripade dostanes dietni nekoreneny steak absolutne nezavadny. Pouze ziviny :-)