Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Měl jsem rakovinu, už podruhé, co bude do třetice?


Pepito

Recommended Posts

před 9 hodinami, ozzy56 napsal:

horší jsou v nemocnici NOCI ve třech, ale to už asi víš  😉, možná ještě horší je, když ti dva pacoši na pokoji vášnivě sledují seriály na nově a primě--to je na samobujstvo :D (sebevraždu)

😁Loni jsem byl  v nemocnici na lehčí operaci a kolega na pokoji sledoval jen a jen Šlágr.Byl jsem tam tři dny (víkend ) a bylo to utrpení. 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pepito changed the title to Měl jsem rakovinu, už podruhé, co bude do třetice?

Teď tu byla nová starší sestra a prý " zítra jdete p. Vosyka na operaci!, že?!" Tak jsem na ní čuměl a říkám "mám už po operaci a zítra jedu domů!" 😮🤕🤭 Tak se velice omlouvala.. 😂 Hlavně že měla v ruce papíry, do kterých se asi ani nepodívala než vlezla na pokoj! 😡 Teď už se tomu směju, ale byl to šok. Znovu bych to absolvovat nechtěl. 🤕🤭😂:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Pepito napsal:

Teď byla vizita a v 10:00 můžu jet domů! Jupííí. :potlesk :super :papa

uz jen 12 minut, pokud ta sestra neposrala papiry a ma je pripravene :D 

před 2 hodinami, sitler napsal:

Dobre zpravy 👍

ALe nikdy jsem nepochopil, proc se ve spitale vsechno resi tak svinsky brzo rano. Se clovek ani nevyspi .... :D 

protoze se stridaj smeny a doktori jsou kreteni..... hubuji sestry za to, ze mam napr. na stolecku sve veci, druha vec je ta, ze ti doktori po vizite jdou vetsinou do ordinaci, takze tak.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...