Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Laserová tiskárna + scanner


Dadadavid

Recommended Posts

Ahoj,stručně:Chci koupit laserovou tiskárnu tak,aby měla i scanner a cena byla do 3000kč i s nápní a je jedno jestli černobílá nebo barevná,hlavní co chci je,abych nemusel každej měsíc kupovat novej toner jako to je u mojí inkoustový tiskárny 3v1 od canon..To fakt ne..Mám to na tisknutí referátů atd,vůbec se v laserových nevyznám,tak snad tu bude někdo znalý,kdo mi poradí :) Tiskárna a scanner a aby to šlo připojit k pc :) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem zrovna kolegovi z prace kupoval domu a instaloval multifunkci od Samsungu - oznaceni 3205, je ted na www.czc.cz v nejaky akci a byla za 2430 i s USB kabelem

v praci mame taky samsungy a jsou OK

odkaz http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=78157

[upravil dne 31/8/11 22:07 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zvladne to aspon 500 stran ne? :)

Edit:tak jsem to našel,1500 stran :)

Ta co našel Hurvajz je už zbytečně drahá,ale zase je tam dobrej ten oboustranný tisk,ale asi jestli se tu ještě něco neobjeví tak ještě dnes objednám tu co doporučil Ferry :)

[upravil dne 31/8/11 22:18 od Dadadavid]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

700 podle normy 5% pokrytí. domaci tisk bude tak 350 stran, zaleží co tiskneš

http://www.alza.cz/samsung-scx-3205-d188224.htm

Výdrž: Průměrná výtěžnost kazety 1 500 standardních stran (součástí dodávky je základní kazeta s tonerem s výtěžností 700 stran). Deklarovaná výtěžnost kazety podle normy ISO / IEC 19752

[upravil dne 31/8/11 22:18 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kujone, ta canon 3v1 jsem koupil kdysy za 3000kč a nová náplň vydala opravdu max asi na 20 fotek a4 a pak jsi mohl zase plnit za 250kč... teď tam jsou navíc ty kazety s čipem a ta tiskárna jde celá do pr.... takže si myslím,že laser je mnohem hospodárnější řešení,toner za 1200kč a 1500stran.... je to na úkor toho,že už si nebudu tisknout fotky,ale to zas tka nepotřebuju jako právě ten text...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, ze tisknout dneska doma fotky je nesmysl, digilaby udelaj fotky za dobrou cenu v rozumny kvalite nekdy i na pockani (nehlede treba na moznost podani pres web)

Právě proto mi taky nevadí,že si je nemůžu tisknout doma :D A hlavně fotky lidem většinou ukazuju v pc nebo z mobilu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku, dík za odkaz, já jsem takhle po večerech strašně línej něco dělat :-)

Ta Kyocera vypadá zajímavě :-) Ale nechtěl bych to platit, když se na tom něco vyse_re. A to se stane dříve či později určitě. Tak pak jedině koupit celou znova :)

Co se toho \"normálního\" toneru týče, tak popravdě jsem čekal více. Slýchával jsem různé mýty o tom jak se inkoust nevyplatí, ale pakliže laser umí za 1 500 Kč 1 500 stran, tak to nicmoc. Já teď kupoval do toho svého 14ml náplň (901 XL) za 550 Kč a ta má \"výdrž\" 700 A4 (také při 5% pokrytí) s tím, že předpoklad je, že mně osobně to vydrží více - po koupi tam byla 4ml s \"výdrží\" 200 stránek a vytisknul jsem s tim stránek plus minus 250. Takže čiště teoreticky by ta nová, větší, mohla 800-900 stránek dát. Tož to jsem rád, že jsem nekoupil zas tak špatně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brother dělá dobrý šicí stroje ;). Samsung je OK, jen mají někdy výpadky v dodávkách spotřebky a tiskárny mají proti očekávání dost velko spotřebu toneru. Startovací tonery většinou nevydrží víc než 400 stran ( texty v kanceláři ) . Já mám doma Habakuk skenerů, taksže to neřeším, laserovku jsem koupil na Aukru ( HP 1300 ). Kdybych chtěl multifukci sáhnul byhc po tomhle: http://aukro.cz/canon-ir1230-laserova-tisk-kopirka-toner-i1791983273.html případně tohle: http://aukro.cz/laserova-multifunkce-hp-laserjet-3020-i1798120597.html má sice vadu tisku, ale je to vada OPC válce, který se mění s Tonerem a ten bych koupil taky na Aukru: http://aukro.cz/listing.php/search?string=Q2612A+&category=100782 nicméně je to dáno tím, že jsem tiskárny servisoval a tak z toho nemám obavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,tak díky za reakce,ale nakonec objednávám ten Samsung,mám od něj mobil a LCD,ani jedno nezklamalo,tak snad i tiskárna si u mě získá takovou pověst :) Myslim si,že nevytisknu víc,jak 700 stran za rok,doufám :) Takže pro ty moje účely by měla plně postačit :)

Jo jinak,kdyby někdo chtěl,tak můžu prodat nejspíše za vámi nabídnutou cenu tohle http://www.alza.cz/multifunkcni-inkoustova-tiskarna-canon-pixma-mp-210-d79910.htm ... ale ty kazety tam jsou vyschnutý a od tý doby jsem s tim nic nedělal,leží mi pod stolem asi přes rok bez zapojení...Funkčnost je tedy neznámá ... Mám k tomu snad i origo krabici,někdo šikovnej by si ji mohl zprovoznit..

[upravil dne 31/8/11 23:14 od Dadadavid]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Tak trochu oživím toto téma

Dneska jsem potřeboval něco vytisknout a tiskárna nechce pracovat,jelikož jsou náplně skoro prázdné a některé uplně prázdné,a tak se chci zeptat,jestli máte někdo typ na něco slušnýho,odkaz,zkušenosti atd. Potřebuju barevnou laserovou ,nemusí mít scanner ale taky klidně může,cenu bych si představoval +- do max 4500kč

děkuji za informace

jo to hlavní jsem nenapsal,jedině novou,zajetou neberu:D

[upravil dne 8.3.2012 15:59 od vendelinek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...