Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autorádio


rkolac

Recommended Posts

Čau,

mám problém s montáží neorg. autorádia,každopádně ho chci namontovat aby šlo zapnout bez klíčku,jelikož stále něco v autě kutím ,tak ať to alespoň hraje.Tohle se mi podařilo jen když jsem na ISO konektoru od rádia rozpojil žlutý kablík a připojil jeho část na červený,podle mne by to mělo být obráceně jelikož žlutý je přívod a červený přerušuje,jenže na rádiu i po vypnutí pořád svítí kolem ovladače červené podsvícení,nevím zda to je tak správně,nemám totiž manuál,mám rádio JVC KD-G721,mám strach že to bude mlátit baterku,panel totiž chci nechávat v autě,stojím na dvoře, proto bych rád věděl zda to někdo na tomto autě už dělal a jak to propojil aby to bylo ok,nejraději bych aby šlo přes klíček i normálně ale to asi nejde,nevadilo by mne ani přes klíček ale abych ho mohl pustit když stojím anichž by svítila baterie ,jinak to nehraje(tohle má třeba škoda fabia).

díky za rady ,jakékoliv

[upravil dne 31/8/11 20:48 od rkolac]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky manuál už mám stažený ale o podsvícení tlačítka po vypnutí tam nic nepíšou,dnes na noc jsem vycvakl panel a zdá ce že to baterce vůbec neublížilo,nevím co by to udělalo když bych ho nechal zacvaklej,ještě jsem zjistil že se mne ten držák ve kterém je zacvaklý ten plech co drží rádio se nejak divně hejbe a tím pádem jde pak špatně zavřít ten kryt,musím mu vždy trochu pomoct.Nenašel jsem žádný šrouby kterýma by se to dalo přitáhnout:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano to je ok,já musel ale rozpojit žlutý a připojit žlutý kablík co jde k rádiu na červený spojený,podle mne by to mělo právě být obráceně nebo se pletu???,jinak to bez klíčku nefunguje,nejsem žádnej velkej elekrikář:roll.Mate mne pořád to podsvícení,to se mne tam nelíbí,podle mne to svítit nemá!!!

[upravil dne 1/9/11 13:59 od rkolac]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

môžem potvrdiť, že tie kontakty sú poprehadzované, ale neviem presne ktoré... ja som mal problém, že mi nenapájalo pamäte...začal som pátrať a objavil som medzikus ktorý som nanešťastie vytiahol s pôvodným rádiom...takže som ten prevodník hodil späť a všetko je s kostolným poriadkom ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...