Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Snímač tachometru


Zodiak

Recommended Posts

Já neříkal, že mi nejde, ale když je pod nulou tak blbne, dokud se neohřeje interiér, přišel jsem na to tak, že jsem tachometrový motorek prohodil s otáčkoměrovým, ale rozebírat se mi ho zase nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl, že se mýlíš, nemůže být moc tlustej, to by bylo:roker přesně obráceně, zahřátím by se roztáhl a zvětšil průměr a pak by to nefungovalo, spíš jsem dal až příliš tenký, když je to studený, hřídelka má menší průměr a zoubky nezapadají do sebe.

[upravil dne 7/12/11 09:59 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lenze si zabudol ze aj plast sa stahuje a roztahuje nie len kov. A urcite sa neda dat taky tenky ze by nezapadali zubky, viem to skusal som ich viacej druhov ked som robil ten navod preto som pisal ze musi byt presne v rozmedzi cca 1,2-1,3 mm tak ako je original. Ale samozrejme moze to byt aj v niecom inom najidelanejsie by bolo to znova rozobrat ale nie v teple ale v chlade a potom by si vedel presne kde je chyba popripade za studena skusit dat dole sklo budikov a pokusit sa pohybat rucickou ci ide lahko alebo tazko.

[upravil dne 2/11/11 10:12 od command]

[upravil dne 7/12/11 09:59 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi jak to tu citam tak som z vas uplne mimo,mne to za studena ide a po chvilke mi to padne ale akonahle idem dlhsiu trasu zachvilu to naskoci a slape furt,po vypnuti motora (benzinka) cca 5 minut nastartujem a zase to nejde kde teda mam hladat chybu? alebo kdo by mi mohol stym pomoct command odkial si? ze by som ktebe skocil :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Já to pořešil vrtáčkem a poniklovaným hřebíkem, zkráceným na potřebnou délku a už rok ani cuk. Když jsem opravil jeden budík, odešel druhý. Oba mám již nyní opravené a nemohu si stěžovat. Díry pro hřebík jsem vrtal tuším vrtákem o průměru 1,4 mm a hřebík měl 1,5 mm. Drží to samo. Než jsem to nasadil, tak jsem v přístrojovce musel trošku malým brusným modelářským kotoučem obrousit přístrojovou desku, aby se tam hlavička vešla, ale jinak do dnes žádný problém. První budík jsem pravoval půl dne, druhý už po zkušenostech asi 30 minut. Takže to musí zvládnout každý trošku zručný junák:bacha

post-9110-14109620943319_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
ne neopravoval som ich ale zistil som ze ked mi to padne na nulu ze to z autom cukne nie moc ale citit pokles vykonu a treba zosliapnut viac plyn,ale ked to zase naskoci tak je zasa citit ze auto ide sviznejsie

[Edited on 3/11/11 21:06 by Fredino]

Ahoj, vyřešils nějak ty padající ručičky? Mám stejný problém, při padnutí ručiček na 0 auto jakoby přestalo jet (motor netáhne) ale jak naskočí což je během chvilky, auto jede zas normálně. Je to spíš takové velké škubnutí. Jedná se o 206 1,4 HDi, rv. 02. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...