Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zhasnutie motora


Fish

Recommended Posts

Zdravim vsetkych,

som v podstate stastnym majitelom novej 207 sw 1.4 8V, predtym vlastnik toyoty corolly na ktorej som nabehal 45000km / mala 207 000/ a dolieval len olej. No prehovorili ma na novy P207.

Uz 2x sa vsak rano, ked bolo trosku chladnejsie, stalo, ze motor po nastartovani vypol, vsetko zhaslo za par sekund, na druhy krat ok. Nie je to ako keby zdochol, jednoducho vypol. :(

Netusim v com je problem, auto ma cca 500km, som spokojny, no toto ma zarazilo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V servise som sa pytal, prisudzuju to zabehavaniu :blablabla....som zvedavy ci to este spravi

pozeral som na nete, ze mozno imobilizer, tazke kluce, to mi vsak nesedi...a ostatni mali auta ojazdene

V jednom teste to takto zhasinalo aj redaktorovi http://testy.autoroad.cz/22986-test-peugeot-207-sw-pro-chalupare/....

Chcem len vediet ci ma niekto podobnu skusenost s novym autom aby som ich v servise presnejsie nasmeroval...

[upravil dne 31/8/11 11:54 od Fish]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, že být to imobilizerem, tak ani nenastartuješ. Já mam zas pocit, že mě Lvík nějak déle točí než nastartuje. Před ním jsem měl starý Clio a to i v -10 naskočilo hned, tak jsem zvědavej co Lvík, zima ho prověří. Ale třeba je to taky v záběhu, mam najeto zatim 2200 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za tip...dnes to nespravilo a to bolo rano pomerne chladno. Snad to uz nespravi,...pocuvat zase o norme euro 5 a tak sa mi nechce....

to s tym softom cakam od servisu aj ja, dufam, ze dalsia navsteva nebude nutna...pockam na este chladnejsie rana :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to reklamoval v Peugeot chvíli nevěděli co to je. Pomohlo jim to že při 20 stupních se mi motor ohřál až po 20km. A taky mi někdy po startu hned chcípnul

Na centrále servisu řekli, že mám vadný termostat. Po opravě se mi motor ohříval ale dlouho startoval. Bylo mi řečeno, že mám chvilku počkat, že si musí na nový termostat s motorem zvyknout. Když po dvou týdnech nic tak mám přijít. Protože SW mi nemohli nahrát protože tam mám nejnovější verzi. Asi po týdnu to přešlo. Ale pozvali si mě znovu do servisu na přehrání jiného SW, jdu zítra. Jinak pokud to máš v záruce co nejdříve to reklamuj, viděl jsem fakturu za opravu pro peugeot. Částka tam byla 5.800 Kč. Což není málo. A ještě se čekalo týden na ten termostat.

[upravil dne 13/9/11 09:50 od lmaslanak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...