Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jezdíme na PLYN


Fusion

Recommended Posts

spíš než systém bych řešil kdo to bude montovat a jak ten systém umí doštelovat aby chodil bez problémů..

i sebelepší systém který namontuje krypl nebude chodit...mám polský DT Gas a vstřikovače Dt Gas mám najeto 90000Km a vše šlape...vstřikovače už byli na repasu,za pár korun....jinak vše chodí jak má....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vykašli se na volbu systému a sežeň si recenze na servisy v Tvém okolí. A podle toho, co nejserióznější servis dělá, to si nech namontovat. Já měl dovoz z Holandska (AG System) a jezdit 70km do servisu pro mě znamenalo den dovolené :( Teď jsem si to nechal předělat téměř "v místě" a jsem v pohodě...

 

EDIT: Tak Charlie byl rychlejší a jsem rád, že jsme se shodli

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty systémy jsou víceméně stejně,něco co je jiný levél je Vialle vstrik kapalného LPG bohužel i cena je jiná....

Mám 3 auta namontována od stejného člověka,všechny od montáže chodí bez zásahu do systému,takže pokud je motor na benzin v dobře kondici,a montuje to někdo kdo to umí další stelovani není nutné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty systémy jsou víceméně stejně,něco co je jiný levél je Vialle vstrik kapalného LPG bohužel i cena je jiná....

Mám 3 auta namontována od stejného člověka,všechny od montáže chodí bez zásahu do systému,takže pokud je motor na benzin v dobře kondici,a montuje to někdo kdo to umí další stelovani není nutné...

Kdopak ti to montoval a na kolik to vyšlo? Českou Skalici nemám až tak daleko... a pokud říkáš, že od nich nemáš problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

p.Fišer z LK autoservisu a nejen mě ,ale třeba i Petovi a dalším lidem,hlavně to montuje od.r 2000 a má zkušenosti což seo některých monterech LPG říct nedá..jen shrábnou peníze za montáž ,ale nasledné seřízení neumí...dnes jsem s nim mluvil a na tve auto cca 20000Kč system Solaris OBD nebo český Magic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mám český MAGIC se vstřikovači FX které stojí cca 450kč a najeto cca 45000km a vše šlape jak má. V době montáže (2013) to stálo 23000 ale teď jsem viděl že to dělají i za 20000. Mám i měření stavu LPG ale to už nechodí takže jezdím podle km. Přepínání  mám nastaveno na 35°C takže po cca 1km jedu na plyn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak jsem se byl domluvit na LPG v Praze. Montují Magic. Cena 19 000 a pán mě potěšil, protože tvrdil, že starší Peugeot motory už předělával a jsou prý na LPG jedny z nej. Přimazávání prý není potřeba, bez větší údržby by to prý mělo vydržet min. 150t, spíš 200t km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...

Zdravím. Jezdím taky na plyn. Najeto 43000 km. Systém Landi renzo. Plyn šlape bez problémů, jenom se mění filtry. Ovšem nastal problém s čidly motoru atd. potřeboval bych někoho kdo je schopný a ochotný udělat kvalitní diagnostiku všech čidel a řízení motoru. V Peugeotu se k tomu nestaví zrovna nejlépe vzhledem k tomu, že auto je předěláno na plyn. Nevíte o nějakém schopném servisu v okolí Ostravy?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Promiň, otázka byla celkem v pohodě, spíš jsem to špatně pochopil. Už na plyn rok a půl nejezdím, ale jediná čerpačka, kde jsem měl opakovaně problém s lpg je ta na Rokycanský naproti hřbitovu. Dvakrát mi něco ucpali vstřiky a vždycky to bylo po tankování tam. Ale třeba to byla jenom blbá náhoda, těžko říct. Jinak jsem rozdíl v kvalitě nijak zvlášť nepociťoval a tankoval všude, kde se v Plzni dá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...