Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jezdíme na PLYN


Fusion

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Tak dle magistrátu v Ostravě plyn nainstalovaný v Polsku nejde přihlásit v ČR (jediná možnost je homologace cena asi 10t kč :) ). Polská firmy by musela mít akreditaci či co od MDČR.

V okolí hranic jsou firmy, které poskytují montáž v PL včetně přihlášení pomocí firmy v ČR za poplatek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak to bude asi otázka na zkušené LPgáče

No jezdím cca stále stejně,ale od přezutí(teda řečeno teplejší počasí) se mi zvedla spotřeba o cca 1,5-2l. Je to způsobeno tím,že se změnil poměr propan butanu?Jsem se domníval,že právě při změně poměru by v teplejším období mělo být lepší spotřeba a nebo to je způsobeno tím,že je teplo a tudíž se se plyn roztáhne více...ale to je asi blbost protože by se mělo vejíti méně i do nádrže.Nevěřím třeba,že letní pneu mají tak velkej valivej odpor jak zimáky a udělá to tolik litrů

Nejde mi ani o to že to žere tolik či tolik,stále je to hezká cifra,ale jestli náhodou bych třeba neměl dojet na seštelování systému či něco takového.Ale zase si říkám,když to jede ,,nehrabat,, se v tom zbytečně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vše je stejné - stejná rozměry (jenom z pirelek jsem dal conti),jezdím stále ke stejné čerpací stanici...stejná jízda(jasně že né nachlup stejná)...prostě každodení ježdění.Je to určitě tím že je tepleji a o trochu se mi to přepne dřív,ale ráno to přepíná opravdu těch místech kdy v zimě a nazpátek když jedu tak taky.A čerpám vždy cca po 150-200km takže to nemůže bejt tím že ty metry by se hoodně nasčítali...je to prostě cca 2x týdně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

mě jde spotřeba v létě dolů,auto po nastartování přepíná hned na LPG když je 12C a více v zimě i 3 km než to přepne,zajed na dia at se podívají jestli se ti nerozházela LPG mapa musí kopírovat benzín,filtry by jsi měl měnit tak po 10-20tis si ho vyndej a uvidíš jak vypadá...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Oddeleno od vlakna o repasi vstrikovacu DGi z duvodu prehlednosti. Ferry

Ahoj Ferry

Asi hloupá otázka, ale jak poznám jaký systém mám??:(

Občas se mi stává že po nastartování a rozjezdu stratí motor \"tah\" a i když ho vytočím na vysoký otáčky, tak to stejně nechce jet:( po chvilce se to ale srovná a jezdí to jak víno :D

[upravil dne 30/8/11 22:34 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...