Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Monitor do auta


ketchup

Recommended Posts

Musíš mít radio, který přehrává dvd, nebo filmy z flešky nebo sd a má video výstup. Nebo nějaký jiný zdroj AV. Zvuk je samozřezmě do repráků radia. Display zabuduješ podle vlastní fantazie a možností auta.

Spíš je otázka, k čemu to je, na filmy se koukam doma a když řídim, tak nebude nejlepší koukat se na filmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš mít radio, který přehrává dvd, nebo filmy z flešky nebo sd a má video výstup. Nebo nějaký jiný zdroj AV. Zvuk je samozřezmě do repráků radia. Display zabuduješ podle vlastní fantazie a možností auta.

Spíš je otázka, k čemu to je, na filmy se koukam doma a když řídim, tak nebude nejlepší koukat se na filmy.

No hele tohle je jen další dobrá informace pro mě do budoucna:)a co kdyby ten monitor měl například usb port? šlo by tedy přehrávat například filmy tímto způsobem? přes usb?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poměrně levné řešní je přístroj tohohle typu: http://www.mall.cz/prenosne-lcd/sencor-spv-6712t?v=438408

vypadá to zajímavě ale já bych si to třeba chtěl pak zadělat třeba na to vyrobit něco z lamina a zasadit to do toho tak nevím jak bych to právě pak propojil tedy. asi by bylo tedy potřeba rádio s dvd přehráváním pak jsem koukal i u jiných někde jsem viděl že tam dávala nějaký procesory či co a včelijaký krabičky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ketchup: Ty už nevíš, co by sis do toho auta dal, že? :D Radši moc nešpekuluj a když už ti to nedá, tak vymejšlej něco do auta praktičtějšího. :aut Jinak kdyby tě ten nápad s monitorem neopustil, tak samozřejmě není problém i do lamino-rámečku nebo kapličky udělat externí USB vstup, k čemuž ti stačí do displaye zasunout USB prodlužovací kabel a druhý konec na vhodné místo zadělat do lamino rámečku. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ketchup: Ty už nevíš, co by sis do toho auta dal, že? :D Radši moc nešpekuluj a když už ti to nedá, tak vymejšlej něco do auta praktičtějšího. :aut Jinak kdyby tě ten nápad s monitorem neopustil, tak samozřejmě není problém i do lamino-rámečku nebo kapličky udělat externí USB vstup, k čemuž ti stačí do displaye zasunout USB prodlužovací kabel a druhý konec na vhodné místo zadělat do lamino rámečku. ;)

JoJO taky mě to pak napadlo stím usb:) no jako to víš to jsou jen informace pro mě:)kdo ví jak to někdy dopadne:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...