Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak zjistím typ a číslo poloos přední nápravy


Marli

Recommended Posts

Ahojky dámy a pánové pežoťáci pustil jsem se do výměny čepů na přední nápravě a po smontování a první jízdě se vyskytl velkej problém. začalo se my třást celý auto a řadící páka lítá jako větr v bedně . po zvednutí auta jsme zjistili že mám křivé poloosy které hážou a je potřeba je vyměnit a tím se dostávám ke kořenu problému který nastal : jaké poloosy koupit když v katalogoch je jich minimálně 8 typů nedokáže my někdo poradit kde najdu číslo poloosy abych nekupoval zajíce v pytli.

Jedna možnost by byla to rozdělat ale to bych kamarádovi obsadil zvedák a to prostě nejde a taky máme strach že uložení zmíněných poloos v převodovce se rozsype a už to nedáme dohromady.:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze, som sa dotsla k internetu s info:

Dnes boli u mna a chceli kupit poloos na hladky diesel.Ani z jedneho auta nepasovalo!

Vyrabali 2 poloosi:

a) 1,6-1,9i benzin a 1,9 hladky dieslak maly tensi a kratsi z oboch stran cca 1 cm.

b)1,9mi 16 1,9TD 1,8Td- mali hrubsi, a dlhssie polosy.

Ted riesim aj ja dilemu, idem prerabat moje auto.

Davam tam motor z mi16 a zistil som ze mam tie slabsie poloosy.teraz neviem ci to bude problem alebo nie :-S uvidime....

tu mas tie spravne :

http://www.automedik.cz/autodily.html?path[]=11947&path[]=76036&path[]=76301&path[]=76302&path[]=263197

[upravil dne 2/9/11 17:55 od crazybiker]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...