Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rány v okolí řadící paky


pavska

Recommended Posts

Ahoj všichni :) Můj problém je vždy při rychlém rozjetí nebo spíše nejvíc to dělá při couvání. Při přidání plynu a pomalu pouštění spojky se pzve rána v okolí řadící páky, začlo to dělat tak před měsícem. Občas je to slyšet i u pravého předního kola. Nevím co stím může bejt. Jestli nejsou třeba v háji silentbloky před. ramene nápravy. Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KUkni vyfuk,mozno buchne zospodu do karoserii.A potom ti zostava silentblok motora....

Zejtra na to kouknu, ten výfuk sem přidělával prostřední díl, zatim drží jen jestli moc neni stáhlej ke karoserii a silenn motora se zdá byt v pohodě zítra vlezu pod auto a podivam se pak se ozvu. Jinak díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak sem končeně asi zjistil co to dělá. Pod autem u hlavního táhla řadící páky je guma kvuli prachu a tu chrání plech před výfukem, ten plech drží jen na jednom šroubu asi, ale měkký a bouchá do výfuku a je to slyšet po celém autě. Chtěl jsem to napsat dříve ale nešlo se mi sem přihlásit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...