Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na odborníky BMW (možná i jiné)


Dadadavid

Recommended Posts

Koblih69- preto som napísal, že na auto je treba sa ísť pozrieť. Neviem akých 5 dielov, písal som o náraznik predný, naraznik zadny, blatnik a dvere ... To sú 4 diely ... Masku dávajú pri takýchto lakoch grátis. Treba si pohladat na fore, lakoval mi kapota + naraznik + oba blatniky (kde za kapotu sa bere viacej) + masku a listy pod svetla, cele dokopy 250 Eur :) Farbu trafil na sto percent na 12 rocnom aute ...

- lavý prah + zadny blatnik = čo sa stane ked s ním bude tak jazdit ? ved podobne tukance ma X iných áut, bavíme sa o aute na dochádzanie na 10 km do práce, ne o super leštenke bez škrkanca, ale budiš, oprava, nastik aj zo zadnym blatnikom = 100 EUR. Neviem ako ty, ale tu kazdy lakyrnik ma v cene dielu uz aj kit...

- nepochopil sem nastrik mrizky, pokud myslis masku, tu ratam do ceny komplet laku.

- lizatko OK = nové 16,90 Eur

- svetla, OK = nové obe za 60 Eur

- výztuhy nárazníku, sou součásti nových nárazníku automaticky, aspom vzdy kdys sem objednal, tam boli

- plastový nadkolí - 7,80 Eur

To je 4432 Kč navyše :) Stále auto v hodnote 45 tis. kč, takéto nezoženieš :)

Zase, x krat som pisal, zalezalo by na skutocnom stave, a NIKDE SOM NEPOVEDAL, ze podla fotiek je to istá kúpa. Takze pokial by bola zvlnena podlaha v kufru, hnuty a stloupek, nebo posunuta kastle tak, ze nesedi zadne dvere, tak ja osobne ruky prič ... Proto sem napsal, ze je potrebna obhliatka, popripade telefonat s priamimi otazkami, co je tam zle.

Inak co napsal oddie, takoveto auta mizi behem okamziku. S tym naprosto souhlasim, a nesledoval sem, jak je tam auto dlouhu. Sam sem prodaval ted pokaslanej Renault Twingo, viz inzerat v inzerci, auto sem pridal na verejni autobazar v patek vecer, v sobotu hned rano volal zajemce, abych nikemu nepoustel, hned po obede pride, prisiel, pozrel, nalozil na korbu, vyplati, a dovidenia ...

Co sa tyka telefonatu, aby ste byli v obraze, kdyz se takova dobra nabidka auta, ci uz bouraneho, nebo ne, vyhodi u nas na autobazar, tak ked volate po 2 minutach, tak uz ma obsadene. Dovolate sa mu tak po pol hodine, kedy vam oznami, ze uz volalo 10 ludi, a uz je tam na ceste kupec :) Kseftárov je všade plno, a osobne poznám 3 co sa takto zivia. Nepotrebuju ani dovazat, a na aute ktoré kupia na SK si vedia spravit v pohode viac ako 1000 ku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono dost záleží na tom, jestli to chceš opravit, nebo zmatlat. Pokud by to byla až taková idylka, už by to dávno otočil nějaký stodolový kšeftař, co přesně takové inzeráty vyzobávají. Pokud to tam visí delší dobu, znamená to jediné - že to žádné terno není. Ono i když se zdá, že se dneska moc auta neprodávají, na dobré nabídky je hladovců víc než dost - ověřil jsem si zhruba před měsícem, půl dne po zveřejnění inzerátu jsem byl asi pátý volající, než jsem tam dojel, volalo dalších 50.

Ten inzerát je tam takhle dokola už asi 4 měsíce no,takže něco na tom možná bude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm a ja uz to cist nebudu .. Takovehle romany tady tvorit .. Ze ? Ale v poho - kazdy ma pravo na vlastni nazor. Ja bych radeji vzal tu 306 i kdyz vim ze km ma vic ale zas na tom aspon neni aspon dle fotek tolik prace na exterieru.

Btw Tvoje kalkulace postrada smysl jak uz tu bylo uvedeno - nejen ze beres v potaz pouze cenu dilu a ne treba to ze takove shaneni stoji take neco na obtelefonovani vrakovist pripadne prodejen nahr.dilu a take pro ty veci musis dojet a kolikrat pro kazdou jinam ale taky ti tam jak se pise vys urcite \"par\" veci chybi . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- pokud je tam ten inzerat 4 mesice, tak to je potom na nic, kdyby to bylo OK, nekdo by to uz koupil

- jo, vidim jak si nectes me romany, a pak tu z nich vytahujes jednotlive detaili :)

- ceny u novych dilu sou s postovnym, vozia to kamkolvek v SR zadara pri urcitej objednavke :) Jo tak za ten telefon, tak to sem tym padem neoplati, to se prodraží tak o 10-20 tis. kč :)

- nechyba mi tam nic s dielov ako takych, ktore chybali, som doplnil :)

Take sem X krat psal, ze zalezalo by na konkretnim stavu, tohleto byl nastrel ceny, kdyz sem zapocital, vse, co je videt :) Ale ked je to tam uz 4 mesice, je to nejakej bordel, ktery nikto nechce takze nema zmysel tuhletu 307 resit, to je vse.

Tak ja bych si uz 306 za 70 určite nekoupil :D Vždiť za ty penize tu Oddie prodaval 406 kombi, a auto po oddiem, bude určite v lepšim stavu jak ta 306 z bazaru :D :D 306 jako takou mužu odporučiť, ale 70 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn v tom pripade se Ti omlouvam je to samozrejme vsechno naprosto do puntiku tak jak pises ;)

A propos - Kdyz jsem v prvni casti tohoto vlakna cetl Davidovy prispevky nemohl jsem se ubranit myslence na to ze \"tak uz vime po kom to ten kluk ma\" ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale pravda je to,že se tu rozebírá něco co se ani tak dadavid neptal...ptal se proč praskají hlavy u zmiňovaného auta...sice mu bylo odkázáno jiné forum,tak tu debatujete jaké auto na 10km za málo peněz...to by chtělo změnit téma..jaké auto pro 50-letého na popojížky....

prostě na jaké má...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží, jak je potom ta oprava prasklé hlavy drahá......osobně si myslím, že Báwa jsou zbytečně přeceňovaný auta.......já bych spíše šel do benzínu už jen kvůli tomu, že to je na krátké vzdálenosti a to naftě škodí jak sviňa ;) .... notabene je to po tunerovi a ti s nafťáky jezdit neumí (bez urážky :) ) takže ten motor asi nebude košer, za další \"fau sechs\" je podle mě zbytečnost, když se s tím nemíní jezdit na rychlovýlety :) ...... navíc to udělá bordel v rodině, protože řidiči aut z říše jsou zarytí nepřátelé řidičů aut z francie :D ( joke ) ..... takže bych raději zvolil nějakého malého francouze :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak tomu bavorakovi nepraskla hlava 500tis km... co asi vsetci tunak najlepsie viete ze ma tolko najazdene, tak nevidim dovod Dadadavid preco by mala prasknut teraz. Dorob si tam nezavysle kurenie aby bol motor predhriaty pred prvym startom je toho v ponuke dost na bavoraky. Praskne len pri zlom zaobchadzani s motorom a vermi ze ked to vydrzalo doteraz tak nevidim dovod preo by to zrovna tebe malo prasknut.

okrem toho Vazeni, Dadadavid Vam napisal ze dotycna osoba s nim bude jazdit onedlho do polska.

80% prispevkov vo vlakne je onicom a off topic (chyba tu upozornenie od moderatora)... suhlas s John-om_Ice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli sis náhodou nevšiml, tak ta hlava byla už dělaná, je to jak v tom inzerátu, tak to tu i psal. A nikdo neví KOLIKRÁT byla dělaná, ani JAK byla dělaná. Takže se klidně může stát, že když rupne, už ani nepůjde srovnat - ubírat se taky nedá donekonečna, a bude to moct leda vyhodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové,tohle mi napsal... : ta hlava je vyrobena z roku 2005 a já jí kupoval na podzim za 12 000tis +4500kč repas hlavy a +nejaky věci do motoru,jediny co se nedělalo tak je těsnění mezi prsama a nepřetesnovala se vana.ručit vám nebudu ale mužu vám říc že ta hlava vydrží když se k tomu motoru chovate...ručil bych vám kdybych věděl že dokud se ten motor neohřeje tk tomu nedate..ale jsou lidi že nastartujou studenej motor a hned ho točej do 5 000 a pk se divejí že praskaj hlavy..pač ten řadovej šestiválec je na tohle hodně náchylnej..hold každy tds se musí nechat pořádně ohřát..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasně, co k tomu asi může napsat. Prostě je to furt auto za cca 20, jestli se to tatíkovi líbí a je smířenej s tím, že to taky může dojezdit, ať si to klidně koupí, co už s tím. Na tom nic moc nevymyslíš, prohlídnout, jestli na tom není nějaký znatelný průser, což od pohledu asi nebude, a pak děj se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...