Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Perfektní IN-LINE výlet


Recommended Posts

Zdravím všechny příznivce kolečkových bruslí. Netvrdím, že v Čechách jsou špatné in-line stezky, ale zkusili jste již někdy oblast Lužických jezer v Německu ? V rekultivované krajině po hnědouhelných dolech je soustava ohromných jezer, které jsou využívány turisty snad všemi možnými způsoby. No a mezi tím se line soustava cyklo a inline stezek v délce přesahující 100 km. Vše je kvalitní asfalt široký minimálně 3,5 metru a úplně bez aut. Převýšení odhadem maximálně 10 metrů. Občerstvovací stanice jsou také přítomny. Byl jsem tam tuto neděli a jsem z toho nadšený. Bohužel jsem nefotil, protože si foťák na brusle neberu. Asi by to nedopadlo dobře. Ale internet je plný fotek a videí. Stačí zadat Lužická jezera, nebo Lausitzer Seeland, Lokalita se nachází mezi Dražďany a Cottbusem, poblíž dálnice A13 a města Senftenberg, nebo Hoyrswerda. Doporučuji. Cesta tam stojí za to.

Lužická jezera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodatek: Parkoviště jsou zdarma, jenom jsou blbě značená, takže, když dojedete k masivní železné závoře, tak jste na špatné cestě, parkoviště je sice vidět, ale jede se jinudy, takže zpět a znovu. Ale mezi domy se dá také parkovat, stál jsem tam celý den a nikdo nebyl proti. Na bruslích se dalo hned od auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...