Jump to content

koupě 406

Recommended Posts

Ahoj. Mám možnost koupit 4O6 1.8 z roku 2002 dovezenou z Belgie. Je to po důchodci a má to najeto 26000 km. Nemá servisku, je k tomu Car-pass, kde jsou vypsané nájezdy km za každý rok. Na fotkách je to naprostá nádhera. Co si o tom myslíte? Mám do toho jít? Cena je 99000 Kč.

Najetých 26.000 km - to mi přijde jako děsná \"BOUDA\". Koupil jsem 406 taky z roku 2002, dovoz z NL - najeto 160.000 km a nakonec se z toho vyklubalo 360.000 km. Naštěstí zatím šlape OK. Opravdu to chce před koupí prověřit.

je fakt, ze v holandsku jezdi o dost vic, moje 406 mela v roce 2001 po peti letech provozu na tacho 100 000km, ale nakonec se z toho vyklubal dvojnasobek, takze za 5 let najela 200tis km (v mem pripade nebyly budiky stoceny, ale vymeneny za novy origo, kvuli zname zavade 406, kdy prestanou budiky ukazovat kvuli studenym spojum na plosne desce, byla o tom drobna poznamka v servisce, ze k vymene doslo, ale toho jsme si vsimli az nejaky cas po koupi)

ted mam najeto pres 400tis a auto jezdi porad

Neni uplne nerealne, ze takove auto po duchodci skutecne muze byt, ale vzhledem k tomu, kolikrat je tahle historka pri prodeji aut omylana, to muze byt pravda asi tak v 1 pripade z 10. Navic, pokud mam mluvit za sebe, radeji bych koupil auto pravidelne provozovane a s dolozenym pravidelnym servisem a vice najetyma km, nez nejakej lezak, co stal vetsinu casu nekde pod plachtou

EDIT tak koukam, ze Ozzy uz to vystihl prede mnou jednou vetou :D

[upravil dne 30/8/11 11:05 od Ferry]

• 1 month later...

Zdravím. Jen jsem chtěl napsat, že jsem to auto opravdu koupil. A zatím všechno nasvědčuje tomu, že to mělo opravdu takhle malý nájezd. Uvnitř je auto jako nový. Zvenku má na nárazníkách nějaký šrámy, ale nic hroznýho. Zatím spokojenost a nadšení a doufám, že to tak i zůstane :)