Jump to content

Poruchova hlaska P1162


Recommended Posts

Dnes mi z nicho nic zhasol motor a nemiem preco pekne som si siel na tempomate 110 km/h a znicoho nic zhasol po prvom nastartovani nic posul som ina starter a po druhom motor nabehol ako by sa nic nestalo teraz vecer ked som pozeral cez dia tak tam bola vebehnuta zavada nulovy tlak paliva. Netusim cim to moze byt palivovy filter bol meneny zhruba pred rokom ma najazdenych cca 13000 km. Nestretol sa uz niekto s niecim takym. Nemohla tam byt vzduchova bulblina a sa to na chvilku zavzdusnilo. Dufam ze to nie je cerpadlo alebo vstreky:(

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mne sa stalo, že mi dlhodobo signalizovalo Depollution system faulty a napriek tomu som najazdil cca 4000 km. Až potom ma to začalo často hádzať do núdzového režimu a nakoniec mi zhasol motor pred Levočou. Už som ho nenatočil. Úplne náhodou som zistil, že v palivovej nádrži pod víkom podávania paliva je nadlomená hadička a dostáva sa do systému vzduch z nádrže. Už si to nedokázalo natiahnuť naftu. Ja myslím vzduch,ale som iba amater, ale zvedavý.

Nebyť jedného akože odborníka, ktorý mi povedal, že mám špatné palivové čerpadlo v nádrži a pritom som mu povedal,že ho tam nemám, že je to podávané podtlakom. Tak mi ho ponúkol za 200.- eur a ja som sa odhodlal ho teda vymeniť. Len tak som zistil dost vážnu závadu. Hadičku som zalepil HILTI lepidlom a čakám kým natrafím na vrakovisku na rovnakú sučiastku za 1/4 cenu. Zatial v poriadku.

[upravil dne 12/9/11 12:39 od pedro77]

[upravil dne 12/9/11 12:46 od pedro77]

post-38159-14109619729626_thumb.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...