Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rady k GPS navigaci


antal

Recommended Posts

Ahoj.Rozhodol som sa kupit si navigaci ale som v tom uplný laik.Preto sa obraciam na vás aby ste mi poradili.Využíval by som ju len \"sviatočne\" takže nechcem nič drahého ale nejde ani tak o typ ako o funkcie ktoré to ponuka.Bol som v obchode a tam predavač preferoval bud Garmin alebo Tom Tom. Rád by som vedel ako je to s tou doživotnou aktualizáciou u Garminu,či je tomu opravdu tak alebo je tam nejaký \"háčik\"?Od navigácie chcem jediné a to aby dobre navigovala,nepotrebujem k tomu žiadne zbytočnosti.Tak ak možete poradte nech sa vyhnem chýb začiatočníka:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna si nejprve nejaky navigace pujc, napr. od znamych apod. a vyzkousej, ktery software ti bude vyhovovat, nejrozsirenejsi jsou asi ten TomTom, Garmin, iGo, Dynavix, me osobne vyhovuje nejvice TomTom, pouzivam ho uz minimalne 5let a i kdyz jsem zkousel treba i to iGo nebo Garmin, graficky mi vyhovuje TT nejvic, jini zase nedaji dopustit na svuj software, chce to opravdu vyzkouset za jizdy a treba i v nejakem vetsim meste v slozitejsich dopravnich situacich (napr. prujezd Budapesti s iGo byl horor, nekolikrat jsem odbocil pozde nebo do jine ulice, s TT to bylo podruhe v pohode :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám teda zkušenost jen s Nokií a TomTomem. TT vede na plné čáře. Sice není grafiky nic moc, ale funkčně naprosto perfektní. Jak píše Ferry, s Nokií mám tendenci odbočovat pozdě, což mě opravdu točí:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...