Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

DISPLEJ - RT3 - úplně zčernal - nefunguje(navi, radio, park asist atd atd)


PetrMach

Recommended Posts

Ahoj všem,

dnes při couvání mi \"vypnul\" displej:( - úplně zhasnul, nefunguje nic - rádio, ani park asistent, tlačítko palubního PC pod volantem (ukazuje spotřebu). Klimatizace ale jde - jde zapnout tlačítkem \"auto\" nebo přidat \"otáčky větráku\".

Jinak např. hláška o tom že není měřen tlak v pneu funguje(nemám měřící ventilky).

Poradíte mi prosím někdo? Nemůže to být třeba vadná pojistka nebo tak něco? Musím s tím do servisu?

Moc děkuji předem :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi se zeptám blbě a nemysli si že z tebe dělám ,,blbce,, ale nezmáčknul si omylem tlačítko na vypnutí displeje?

v pohodě, ptáš se velmi citlivě \"blbuvzdorně\" :D

To jsem zkoušel, i to poklepání. Dokonce jsem se i pokoušel vyměnit pojistku, podle návodu, tam je to ale nějak divně napsané - je víc možností, měla by to být pojistka F4, tu jsem měnil(ještě po tel. konzultaci s autorizovaným servisem Peugeot) v motoru, ale pořád to nejde. Podle návodu to vypadá, že by to mohlo být v pojistkách v zavazadlovém prostoru, ale tam je hrozně blbý přístup, zkoušel jsem to, viděl jsem tam ale jen nějakou \"40\" pojistku, ale měl jsem strach abych to neulomil, tak se stavím v servisu.... Dám pak vědět.

Ale jestli vás někoho ještě něco napadne, dejte vědět...

Zatím díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už zase vše funguje - byl jsem v autorizovaném servisu, kde vyměnili pojistku(v pojistkové skříni vlevo pod volantem) - to ale v návodu nebylo.... a funguje to. Ještě jsem dostal info, že asi odchází jednotka navigace, ale že je možnost to pak případně nějak řešit, že mají někoho kdo to pro ně opravuje...

Mohu na tento servis říci jen pozitivní věci - není to moje první pozitivní zkušenost s nimi...

Každopádně všem děkuji za rady...

Hezký den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...