Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tesnenie vika ventilov


Relic77

Recommended Posts

Moze byt zdeformovany kryt alebo hlava, pripadne ostala na niektorej z hran nejaka necistota, alebo nahoda a tesnenie ma vadu z vyroby. Tazko povedat, ak je to dobre dotiahnute, zacal by som kontrolou cistoty oboch ploch (aj maly bordel vie narobit pri tesneniach problemy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit, že na TD jsou udělány osazení, které zabrání přetažení a deformaci víka. Nové těsnění bez silikonu nemá ani cenu dávat... Koupil jsem si těsnění Elring a neuběhlo ani půl roku a už se to rosilo, pomohlo dodatečně přidat těsnící tmel. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předepsaný moment tam samozřejmě je a dost malý, tím, že se to často přetahuje se víko kroutí. Víko srovnej na smirkovém plátnu na rovné ploše a dotahuj s citem. Těsnění je dost vysoké a jak píšeš novější, takže by to mělo pobrat bez silikonu, ale tím nic nezkazíš, nicméně pak musíš všechny 3 části dobře odmastit. Můžeš použít třeba tohle http://www.prolep.cz/?p=productsMore&iProduct=503 nebio jiný Motorový silikon ( bývá do 250-300° )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předepsaný moment tam samozřejmě je a dost malý, tím, že se to často přetahuje se víko kroutí. Víko srovnej na smirkovém plátnu na rovné ploše a dotahuj s citem. Těsnění je dost vysoké a jak píšeš novější, takže by to mělo pobrat bez silikonu, ale tím nic nezkazíš, nicméně pak musíš všechny 3 části dobře odmastit. Můžeš použít třeba tohle http://www.prolep.cz/?p=productsMore&iProduct=503 nebio jiný Motorový silikon ( bývá do 250-300° )

diky chalani skusim... odmastnit nasilikonovat a rovnomerne dotiahnut...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zdravím na tohle se chci zeptat pokud budu taky sundávat to víko,to se z toho všechno vyndá a bych mi nic nepřekáželo?nějakej návodík?díky

blbě sem se vyjádřil abych se v pododě dostal k tomu víku,jsou tam ruzny hadice,ta trubka od turba atd tak sem myslel kdo by mi poradil co vyndat abych se k tomu bezpečně dostal aniž bych něco nez...:papa

[upravil dne 16/12/11 17:58 od 106sťák]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dáš dole víko ventilov, uvidíš vačkovku, na ľavej strane ukončenú ozubeným kolesom a remeňom, ten remeň zhodíš a vačkovku vyšróbuješ, pol hodiny povariť v octovej vode aby si sa zbavil vodného kameňa z nej.

Prípadne choď s tým do servisu ak tomu moc nerozumieš. Aj 50 eur za prácu zrejme vyjde lacnejšie ako škody ktoré si sám spôsobíš.

Zdravím na tohle se chci zeptat pokud budu taky sundávat to víko,to se z toho všechno vyndá a bych mi nic nepřekáželo?nějakej návodík?díky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dáš dole víko ventilov, uvidíš vačkovku, na ľavej strane ukončenú ozubeným kolesom a remeňom, ten remeň zhodíš a vačkovku vyšróbuješ, pol hodiny povariť v octovej vode aby si sa zbavil vodného kameňa z nej...

K takýmto radám daj radšej smajlíka lebo sa nájde nejaký blb ktorý ťa zoberie za slovo. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...