Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední světlomet


filipino

Recommended Posts

fuha, tak to si teda nedopadol najlepsie:( neoplati sa ti hned zobrat niekde z vrakaca orig alebo aj novy original ako skusat to Carello, aj ked za drahsie ale na prvy pokus atd.

Inak ta cocka kedze bude nova tak myslim ze bude jasnejsie \"svietit\", niekde tu pisali ze aj ta cocka chyti povlak a potom jemne menej prepusta vekom... a hodne zdaru!

[upravil dne 26/9/11 12:58 od merlin99]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to ještě není přátelé všechno,co se mi včera při té montáži přihodilo,zabouchl jsem přední kapotu a už nejde otevřít:(

.

.

.

No nesnasralo by vás to ? :D No někdy to takhle taky dopadá, že výsledný efekt snažení se stojí za hovno :D

a co tak pouzit na otvorenie kapoty tento nastroj?

1056020.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, byl jsem tuhle u PP205 a mám prasklý spodní držák světla. Svítí to trošku níž než má a při jízdě prý vibruje (okem to ale nepoznám). Potřeba vyměnit celé světlo, xenonové 25k Kč

Určitě to seženeš levněji, jestliže máš v pořádku elektroniku tak ti garantuji že dříve nebo později narazíš na nějaké které se dá použít.

Tak třeba já, urazil jsem si dva držáky ze světla. Kouknul jsem na aurko a našel jsem tam jedno co mělo vypálenou elektroniku ale plasty byly v pohodě. Prohodil jsem si veškerou elektroniku včetně komplet kabelů z mého do toho koupeného a světlo bylo jako nové. A celé toto mě stálo 1300,- ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Tak pánové,mám to už více méně ůspěšně za sebou.Ale neobešlo se mi to samozřejmě bez nějakých probémů.

Nejprve jsem koupil v autokelly světlomet zn. DEPO za cca 3.900,- Kč s daní.Po té ne zrovna jednoduché demontáži a montáži nového bylo na první pohled vidět,že světlomet ,,nelícuje,, zkrátka tam nesedí jak má.Mezi horní částí světla a kapotou mezera na malíček,z druhé strany,dole,jen o něco menší,ale stále velká oproti druhému orig. světlu.Navíc jinak svítilo,jiná čočka na krátká světla .No těch nadávek,co padlo,bylo opravdu hodně.............

No cca po 14-ti dnech jsem se ktomu opět dostal,demontoval,vrátil zpět v kelly.Naštěstí nebyly žádné problémy,ba naopak,byli vstřícní a dokonce prodavač mi poradil velké vrakoviště Auto Malčev,kde určitě mají zánovní světlomety k dispozici.

Vydal jsem se tam,po cestě zaplatil pokutu městské policii 200,-,vybral z fakt velkého výběru,koupil za 3.000,- ve velmi dobrém stavu,skoro nové a namontoval.....................

Ještě k té samotné demontáži nárazníku,povolil jsem ho pouze na té jedné straně,kde jsem měnil světlo.Dá se tam dostat i tak,kamarád mi nahoře nad chladičem dostatečně odtáhl ten plast a přidržel,abych tam mohl sáhnout.Není to moc pohodlné a lehké,ale jde to i takto.........:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...