Jump to content
Soukynek

Autoradio s GPS

Recommended Posts

Ahoj, moc se omlouvám, jestli jsem úplně mimo a ve špatné sekci ,ale příjde mě , že by to mělo přijít sem.

Před nedávnem jsem pořídlil 307 SW 2.0 HDI 110k r.v. 2003. Jen ze zajímavosti jsem se díval na původní vybavení a zaujala mě kolonka Navigační systém s barevnou obrazovkou + rádiotelefon. Původní příplatková cena 64 000,-. Nicméně doba už malinko postoupila a tak bych se chtěl zeptat na pár otázek.

1, jak vůbec zmíněné autorádio vypadá

2, kolik by dnes stálo

3, existuje alternativa, kterou má někdo vyzkoušenou a je plně funkční s reproduktorama, které jsou originálně v autě?

4, páčka pod volantem bude fungovat na utázku číslo 3?

5, páčka pod volantem funguje s originální alternativou?

Mockrát děkuju za odpovědi!

mám čínu, 2DIN, 7palců, navigace, TV,(nepoužívám) radio, horší příjem proti originálu, DVD, mp3 disk+SD karta, hraje dobře obojí, možnost připojení couvací kamery, dá se říci že spokojenost, vyšlo na 10 000kč. Ovladání pod volantem nejde. Repro OK, pasuje originalní zapojení.

[upravil dne 29/8/11 21:14 od Honza54]

[upravil dne 30/8/11 06:07 od Honza54]

Děkuju všem za odpovědi.

Ještě pár dotazů - originální rádio - jde sklopit display, nebo tam tak trčí i přes noc?

MHS - Tohle vypadá moooc dobře - docela by mě pak zajímala zmíněná funkčnost s páčkou pod volantem...

Honza54 - Těch číňanů jsem viděl spoustu, jenže právě já su takovej puntičkář, že když už ta páčka pod tím volantem originálně je, tak bych ju chtěl používat...

Jinak - co se týče montáže - zvládne to každej jeliman, nebo je na to potřeba někoho zručnějšího? :-)